مسیر سبز
مسیر سبز

حمله به استاد دانشگاه در روز روشن! «علی سایه میری»،

حمله به استاد دانشگاه در روز روشن! 
 «علی سایه میری»،

حمله به استاد دانشگاه در روز روشن!
«علی سایه میری»، دانشجوی سال آخر دکترای اقتصاد دانشگاه تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه ایلام، در منطقه پل مدیریت تهران مورد حمله اراذل و اوباش قرار گرفت.

این استاد دانشگاه ایلام که در حال رفتن به منزل بود، توسط دو نفر مرد قوی هیکل تعقیب و تهدید می شود. این دو مرد از «سایه میری» می خواهند که هرچه دارد را زمین گذاشته و از محل دور شود.

اما وی که لپ تاپ و نتیجه 5 سال تحقیقاتش برای پایان نامه دکتری و سایر فایل های علمی اش را همراه داشته، حاضر به تسلیم نمی شود. وی که از رزمندگان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس نیز می باشد، به خواسته زورگیرها تن نداده و با توجه به اینکه نتیجه چندین سال زحمات خویش را بر باد رفته می دید، با اراذل و اوباش درگیر می شود تا آنها را از خود دور کند. اما، یکی از اراذل با قمه به وی حمله و به شدت او را مجروح می کند.

بر پایه این گزارش، با مقاومت وی که دچار خونریزی شدید نیز شده بود، مردم حاضر در صحنه جرائت یافته و به حمایت از وی دخالت می کنند تا بار دیگر شاهد حادثه ای شبیه حادثه میدان کاج نباشیم.

این گزارش حاکی است، بعد از لحظاتی این استاد دانشگاه ایلام بیهوش و توسط یک راننده پراید به بیمارستان منتقل می شود که در حال حاضر شرایط عمومی وی مساعد است. به گفته دکتر معالج، اگر حتی برای دقایقی در رساندن وی به بیمارستان تأخیر ایجاد می شد، وی جانش را از دست داده بود.

منبع: تابناک
باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید