مسیر سبز
مسیر سبز

حمله موشکی اسرائیل به سوریه +عکس خبرگزاری فارس: تلویزیون

حمله موشکی اسرائیل به سوریه +عکس 
 خبرگزاری فارس: تلویزیون

حمله موشکی اسرائیل به سوریه +عکس
خبرگزاری فارس: تلویزیون سوریه اعلام کرد که انفجارهایی که در منطقه «جمریا» در نزدیک منطقه الهامه در ریف دمشق به وقوع پیوسته ناشی از حمله موشکی اسرائیل بوده است.
 
یک رشته انفجارها صبح امروز در دمشق پایتخت سوریه روی داد که شدیدترین آن به گفته اهالی منطقه پشت منطقه«جبل قاسیون» به وقوع پیوست.

تلویزیون سوریه اعلام کرد که این انفجارها در منطقه «جمرایا» در نزدیکی منطقه الهاویه در ریف دمشق روی داده است که ناشی از حمله موشکی اسرائیل بوده است.

گزارش های اولیه حاکی از آن است که این انفجارها یک مرکز تحقیقات علمی در دمشق را هدف قرار داده است که تلفات جانی به همراه داشته است.

خبرنگار ما از دمشق گزارش داد که صدای سه انفجار قوی در منطقه الهامه و قدسیا در دمشق شنیده شده است.

از جزئیات این انفجارها گزارشی منتشر نشده است. بر اساس این گزارش، صدای انفجارهای قوی در مناطق مختلف سوریه به گوش می رسد.

شبکه خبری الاخباریه سوریه گزارش داد که چندین انفجار ساعت سه به وقت محلی در منطقه الهامه در دمشق روی داده است و بر اساس این گزارش، برق بخشی از مناطق دمشق قطع شده است.
 

خبرگزاری فرانسه به نقل از یک مقام مسئول بلندپایه آمریکا نیز حمله جنگنده های اسرائیلی به مرکز تحقیقات علمی سوریه در نزدیکی دمشق را تائید کرد.

خبرگزاری رسمی سوریه سانا هم گزارش داد که مرکز تحقیقات علمی سوریه هدف حمله موشکی قرار گرفته است.

تلویزیون سوریه در گزارشی اعلام کرد که این حمله با هدف روحیه دادن به تروریست‌ها بوده است.

برخی گزارش‌ها از تلفات جانی این حمله رژیم صهیونیستی به سوریه حکایت دارند.

منابع امنیتی سوریه به شبکه خبری المنار اعلام کردند که هواپیماهای اسرائیلی مناطق"الهامه"، جمرایا و جبل قاسیون در اطراف دمشق را بمباران کردند.

گزارش‌های تایید نشده حکایت از شهید شدن 15 نفر بر اثر این حمله دارند که دو زن و یک کودک در میان آنها هستند. بر اساس این گزارش‌ها 20 نفر زخمی شده‌اند که حال آنها وخیم گزارش شده است و گفته می‌شود که 6 نفر با قطعی دست مواجه شده‌اند

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید