هر روز!
هر روز!

حوزه نیوز :روحانیون عالمانه پاسخگوی شبهات باشند : حوزه نیوز

حوزه نیوز :روحانیون عالمانه پاسخگوی شبهات باشند
: حوزه نیوز :روحانیون عالمانه پاسخگوی شبهات باشند

به گزارش : به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در کاشان، حجت الاسلام محمد جعفر محمدی، در جلسه معاونان آموزشی مدارس علمیه شهرستانهای کاشان، آران وبیدگل، نطنز ونراق در مدیریت حوزه علمیه کاشان کاشان  به وظیفه  سنگین روحانیون و طلاب در آگاه سازی جامعه نسبت به خطرات فضای مجازی، گفت: دانش آموزانی که با ماهواره و شبکه‌های اجتماعی سر و کار دارند، به دلیل شبهاتی که دشمنان نسبت به روحانیون و حوزه های علمیه ایجاد کرده اند، گرایشی به تحصیل درحوزه ندارند و به همین دلیل وظیفه ما برای رفع این شبهات و شایعات، سنگین است.
معاون آموزش حوزه علمیه کاشان، با بیان این که رفع شبهات یکی از وظایف مهم روحانیون در مقطع  فعلی است، گفت: حوزه های علمیه در حقیقت باید ادامه دهنده راه انبیاء الهی، ائمه اطهار(ع) و پاسخگوی سوالات دینی و احکام شرعی مردم باشند.
وی، تعداد طلاب جدید الورود مدارس علمیه شهرستان کاشان درسال تحصیلی جدید را 250 نفر اعلام کرد و گفت: ازاین تعداد 50 نفر با مدرک لیسانس به بالا، 140نفر دیپلم و فوق دیپلم و 60 نفر با مدرک سیکل هستند.
وی یاد آور شد: این تعداد طلاب جدید الورود در 12مدرسه شهرستان های کاشان، آران و بیدگل، نطنز، نراق و شهرهای قمصر و برزک از توابع کاشان مشغول به تحصیل می شوند.
حجت الاسلام محمدی در پایان با اشاره به اینکه اساتید و طلاب باید آئین نامه های آموزشی  نوین، برنامه جاری  و محدوده های درسی را مورد بررسی قرار دهند، گفت: معاونان آموزش مدارس علمیه  طلاب نوین الورود را در زمینه انتخاب واحد مازاد راهنمایی کنند.
برپایه این گزارش، معاونان آموزش مدارس علمیه منطقه کاشان نیز در این جلسه نقطه نظرات خود را پیرامون ارتقاء کمی وکیفی آموزش درمدارس ارائه نمودند.
انتهای پیام

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید