هر روز!
هر روز!

حوزه نیوز :کتاب «گفتارهای حسینی» منتشر شد : حوزه نیوز

حوزه نیوز :کتاب «گفتارهای حسینی» منتشر شد : حوزه نیوز

حوزه نیوز :کتاب «گفتارهای حسینی» منتشر شد
: حوزه نیوز :کتاب «گفتارهای حسینی» منتشر شد

به گزارش : به گزارش خبرگزاری«حوزه»، کتاب حاضر از یک مقدمه و سه فصل با عناوین «سخنرانی»، «مصاحبه» و «نوشتار» تشکیل شده و برگزیده سخنرانی‌ها و مصاحبه‌های آیت‌الله  محمدجواد فاضل لنکرانی می‌باشد.
«عزاداری بر حضرت سیدالشهدا علیه السلام؛ تجلی مودت اهل‌بیت علیهم السلام»، «شکوه، عقلانیت و بندگی در شهادت امام حسین علیه السلام»، «نقش مظلومیت در نهضت امام حسین علیه السلام»، «محرم و درس‌هایی از نهضت حسینی» از جمله عناوین بخش «سخنرانی‌» این کتاب است. در بخش مصاحبه به نحوه سخنرانی در منبر و پرهیز اهل منبر از نقل خواب‌ها و پرهیز مداحان از اشعار شرک‌آلود سخن گفته شده است. در فصل پایانی نیز در باب لعن و استحباب مطالبی آمده است.
کتاب «گفتارهای حسینی؛ برگزیده سخنرانی و مصاحبه‌های آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی» با شمارگان 1000 نسخه در 230 صفحه به قیمت 8 هزار تومان، از سوی انتشارات مرکز فقه ائمه اطهار(علیهم السلام ) منتشر شده است.
در این کتاب بیان می شود که غایت و هدف از خلقت، معرفت امام است، آنچنان اعتقادات و معارف شیعه عظیم است که همه مکاتب در دنیا مقابل آن خوار و ناچیز هستند، ما معتقدیم که خداوند دارای کلمات است و این کلمه ها مراتب دارند، مرتبه بالا و والای آن که کلمه تام نامیده می شود، امام معصوم(ع) است.
شهداء عارفین حقیقی امامت
اگر بخواهیم شهدا را معرفی کنیم، باید بگوییم شهدا کسانی هستند که امامت را خوب و عمیق شناختند، در وصیتنامه هایشان، در صحبتهایشان، مصاحبه هایشان که گاهی اوقات پهش می شود، از اشان سوال می شود چرا به جبهه آمدید؟ می گویند به اطاعت از دستور امام و رهبرمان.
شناخت امامت راه حل مشکلات بشر
اگر بخواهیم امروز مشکلات جامعه مان را حل کنیم، مشکلات جوان ها را حل کنیم، اگر بخواهیم انقلابمان به مسیر صحیح خودش ادامه بدهد، راهش این است که فهم مان را نسبت به امامت قوی کنیم.
علاقمندان جهت تهیه این کتاب می توانند به آدرس شهر مقدس قم، نبش میدان معلم، مرکز فقهی ائمه اطهار (علیهم السلام) مراجعه نموده و یا با  شماره تلفن: 02537749494 تماس حاصل نمایند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید