مسیر سبز
مسیر سبز

حیدری: باورم نمی‌شود دیگر مجیدی را نبینم ایسنا: خسرو حیدری

حیدری: باورم نمی‌شود دیگر مجیدی را نبینم 
 ایسنا: خسرو حیدری

حیدری: باورم نمی‌شود دیگر مجیدی را نبینم
ایسنا: خسرو حیدری معتقد است خداحافظی فرهاد مجیدی از دنیای حرفه ای، سلام دوباره وی به دنیای فوتبال است.

خسرو حیدری،‌ ملی‌پوش استقلال پس از خداحافظی فرهاد مجیدی یادداشتی را در اختیار ایسنا قرار داد. در این یادداشت آمده است: خیلی دلم گرفته، در یکی از غم انگیزترین غروب روزهای پاییز آقا فرهاد خداحافظی کرد. بازی دیروز استقلال را دیدم، جایش خیلی خالی بود. نمی دانم چه بنویسم، اصلا حوصله ندارم اما تک تک خاطراتم با کاپیتان محبوبم را دارم در ذهنم مرور می کنم. باورم نمی شود دیگر آقا فرهاد را سر تمرین نمی بینم، همیشه می گفت دوست داره آرام و یک دفعه ای در اوج آمادگی پیراهنش را بیاندازه به سمت سکوها و خداحافظی کنه و آخر کار خودشو کرد. خیلی سخت است، آخر الگوی اخلاقی و فنی من بود و اکثر اردوها با آقا فرهاد هم اتاقی بودم. شب های بلند زمستان در اتاقهای هتل المپیک، شب بازی های دربی، خاطرات تلخ و شیرین و گل های 7 محبوب.... یادش بخیر.

آقا فرهاد خیلی کم حرف و دوست داشتنی بود. وقتی مصدوم می شدم یا مدتی که از استقلال دور بودم مدام با من تماس می گرفت و پیگیر وضعیتم می شد. همیشه می گفت آخه خسرو کجایی، چرا سر تمرین نمی‌آیی، یا کی به بازی می رسی؟ وقتی پشت سرش می آمدم تو زمین دلم قرص بود که آقا فرهاد هست. با اینکه کاپیتان بود و ستاره اما مودب، با شخصیت بود و خیلی مهربان و منظم. همیشه به بچه های ضعیفتر و جوانتر کمک می کرد و هواشونو داشت. برای من خیلی سخت است که بخواهم درباره آقا فرهاد بنویسم و خاطره هم زیاد دارم چون برای من هم کاپیتان بود، هم برادر. یقین دارم او همیشه همراه و کنار ماست. خیلی خوب می شناسمش. عاشق استقلال و هواداران است و با پشتکار. مطمئنم و می دانم که خداحافظی اش از دنیای حرفه ای، سلام دوباره وی به دنیای فوتبال است.او دوباره می آید و دینش را به هواداران ادا می کند. آرزوی برگشت آقا فرهاد و قهرمانی آسیا، دور و دیر نیست، پس منتظرش می مانیم و بزودی به احترامش می ایستیم و برایش می خوانیم آن شعار معروف: تو دریایی اما ساحل نداری آهای فرهاد مجیدی ...

آقا فرهاد، کاپیتان و برادر عزیزم!

بی گمان تا ابد نام تو در تاریخ و دفتر خاطرات باشگاه استقلال همچون دو ستاره طلایی آن می درخشد و سالیان سال پیراهن شماره 7 و بازوبند کاپیتانی استقلال اسطوره ای محبوب، محجوب و با شخصیت همانند تو به خود نخواهد دید.

خداحافظی غریبانه ات از فوتبال، قلب میلیونها هوادار عاشق استقلال و 7 محبوب را جریحه دار کرد. بی صبرانه به همراه میلیونها هوادار چشم انتظار، منتظر بازگشت ستاره محبوبمان به فوتبال در سنگر دیگر مانده و امیدوارم در کنار خانواده و بچه های دوست داشتنی ات موفق و تندرست باشی. بدرود کاپیتان دوس داشتنی!

برادر کوچک تو – خسرو حیدری

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید