هر روز!
هر روز!

خارش و سوزش تناسلی خارش و سوزش تناسلی : خارش

خارش و سوزش تناسلی خارش و سوزش تناسلی : خارش

خارش و سوزش تناسلی
خارش و سوزش تناسلی : خارش و سوزش تناسلی : وب ها:بعضی از خانم ها به متخصص پوست مراجعه میکنند ناراحتی دارند که ناحیه تناسلی خارش و یا سوزش دارید که این بخاطر استفاده و پوشیدن شلوار های تنگ می باشد.
: خارش و سوزش تناسلی
به گزارش : ما در این مقاله خلاصه پرسش هایی که از دکتر شیزرپور، متخصص پوست و مو شده برای شما انتشار می کنیم:
علت خارش تناسلی
دلیل خارش تناسلی این نمی باشد که یک موضوع باشد بلکه چند علت دارد یعنی همزمان چند بیماری مختلف عامل خارش در یک فرد می باشد.
در این حالت نباید چند چیز فراموش شود یعنی اینکه دستگاه تناسلی زنان ,ادرار و گیرنده های حسی باعث ایجاد سوزش می شود.
عواملی که باعث  تشدید این خارش می شود: اگر شما بیش از حد شست شو با اب و صابون و لیف دهید و همچنین خشک کردن دستگاه تناسلی با سشوار ,استفاده بیش از حد از کرم های مرطوب کنننده ,استفاده از کاندم و نوار بهداشتی .
حال برای شما مبهم است شستن و رعایت بهداشت چرا عامل خارش می شود بلکه با رعایت بهداشت زیاد و شستن زیاد با لیف فصد دارن که از شدت خارش آن کم کنند بلکه این کار باعث می شود تشدید خارش بیشتر شود .
شما باید زیاد به شستن با لیف و صابون نپردازید بلکه بعد از هر سری ادرار و مدفوع با آب خالی بشورید و بعد از شستن فقط به آرامی برای بهداشت بیشتر با دستمال کاغذی خشک کنید کافی می باشد.
علل خارش دیگر این می باشد استفاده از شلوار تنگ و پلاستیکی می باشد چون جنس پلاستیک خود باعث رساندن رطوبت می شود و همین هم برای خارش تاثیر دارد و فضا را برای رشد قارچ بیشتر میکند و از خشک کردن دستگاه تناسلی با سشوار خود داری کنید.
علل بعد این می باشد که شما برای رفع خارش از کرم ها مرطوب کننده استفاده میکنید و همین کرم ها یاعث خارش می شود البته منظور ما کرم های بدون نسخه ایی که از داروخانه تهیه می شود.
درمان خارش
بهترین کار و رفع خارش و سوزش این می باشد که به متخصص پوست و مو مراجعه کرده و از کرم هایی که قبلا برای رفع خارش استفاده می کردید بپرهیزید و یا اینکه فقط از وازلین بدون عطر و بود استفاده کنید.
اگر مدت زمان خارش شما طولانی بوده و از کاندوم استفاده می کنید یا ژل های روان کننده ,دیگر از این ها استفاده نکنید زیرا این ها از عوامل حساسیت و خارش و سوزش ناحیه تناسلی شما بوده است.
در بعضی از مواقع استرس خود ب خود باعث ایجاد خارش بیشتر در شما می شود یعنی شما به فکر می روید که خارش بوجود آمده بخاطر  آمیزش بوده است که این امر اشتباه است و افسردگی هم خود شما را بیشتر از پای در می آورد.
راه درمان فوری خارش و سوزش ناحیه تناسلی
اگر خارش شما زیاد می باشد شما با استفاده از  پماد لیدوکائین می توان برای موقت خارش را کم کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید