هر روز!
هر روز!

خانومی مطلقه، دختر رویاهای من ازدواج با یک زن مطلقه

خانومی مطلقه، دختر رویاهای من 
 ازدواج با یک زن مطلقه

خانومی مطلقه، دختر رویاهای من
ازدواج با یک زن مطلقه جرم است؟ کجای دین و شرع نوشته شده که مرد باید از زن بزرگ تر باشد؟ خانومی مطلقه، دختر رویاهای مناگر دوستی از شما سوال زیر را بپرسد ، چه جوابی به او می دهید؟  (در قسمت نظرات پاسخ های خودتان به این سوال را ثبت کنید )
سلام پسری هستم 28 ساله ،از اهالی اصفهان که برای ادامه ی تحصیل و زندگی به تهران آمدم. در دوره ی آمادگی برای آزمون کارشناسی ارشد وقتی که به کلاس کنکور می رفتم به دختری علاقه مند شدم که بعدا فهمیدم خانومی مطلقه هستند و فرزند 5 ساله ای دارند و از من حدود 6 سال بزرگترند.
مدتی با ایشان رفت و آمد کردم و صیغه ی محرمیتی هم بین ما جاری شد .من ایشان را خیلی دوست دارم اما خانواده ی من بخاطر شرایط زندگی قبلی شان راضی به این ازدواج نیستند.از طرفی این خانوم از بعد از جدایی از همسر تا آشنایی با من دوستان متعددی داشتند که این موضوع من را نگران کرده است.
نمی دانم چیکار کنم؟ ازدواج با یک زن مطلقه جرم است؟ کجای دین و شرع نوشته شده که مرد باید از زن بزرگ تر باشد؟ احتمال اینکه ایشان بخاطر آشنایی با مردهای مختلف تنوع طلب شده باشند ،وجود دارد؟
 

لطفا شما مرا کمک کنید ،از طرفی خانواده و مخصوصا مادرم خیلی ناراحت هستند و مدام گریه می کنند و از طرفی من به این خانم بسیار علاقه مند شدم.بخش خانواده ایرانی تبیان

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید