مسیر سبز
مسیر سبز

خرماهایی با طعم تریاک و حشیش! پایگاه خبری پلیس:

خرماهایی با طعم تریاک و حشیش!
پایگاه خبری پلیس: با تلاش ماموران ایست و بازرسی ایستگاه شهید رشیدی خور و بیابانک اصفهان و طی عملیاتی ویژه محموله 254 کیلوگرمی تریاک و حشیش از یک دستگاه کامیون حمل بار خرما کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خور و بیابانک اصفهان اظهار داشت: در راستای طرح برخورد و مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ، ماموران ایست و بازرسی ایستگاه شهید رشیدی این شهرستان با کار و تلاش شبانه‌روزی از ورود محموله قاچاق مواد مخدر در این محور باخبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه این محموله به همراه یک دستگاه کامیون حمل بار از یکی از استان‌های جنوبی کشور به سمت شهرهای شمالی در حال حرکت بود که در هنگام عبور از این شهرستان شناسایی شد، افزود: با اجرای عملیاتی ویژه، ماموران پلیس خور و بیابانک خودروی موردنظر را متوقف که در بازرسی از آن مقدار 254 کیلو 705 گرم مواد مخدر کشف کردند.

سرهنگ سوادکوهی با بیان اینکه از این مقدار مواد، 115 کیلو و 305 گرم آن حشیش و مابقی تریاک بوده که به‌طرز ماهرانه‌ای در خودرو و در کارتن‌های خرما جاسازی شده بود، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید