مسیر سبز
مسیر سبز

خط و نشان فرگوسن براي منچسترسيتي الکس فرگوسن در نشست

خط و نشان فرگوسن براي منچسترسيتي 
 الکس فرگوسن در نشست

خط و نشان فرگوسن براي منچسترسيتي
الکس فرگوسن در نشست خبري اين بازي بيش از آنکه درباره‌ي وضعيت تيمش در اردوي آمريکا و اين بازي دوستانه صحبت کند به خط و نشان کشيدن براي تيم منچسترسيتي پرداخت تا پيش از اولين ديدار رسمي در فصل آينده‌ي فوتبال شمشير را از رو بسته باشد.  
سرمربي اسکاتلندي شياطين سرخ درباره‌ي رويايي با فيروزه‌اي پوشان در جام اتحاديه گفت: اين بازي براي ما به هيچ وجه يک بازي عادي نخواهد بود. فکر مي‌کنم جام اتحاديه‌ي امسال براي منچستريونايتد خاص باشد چرا که بايد در نخستين گام به مصاف "همسايه‌ي پرسروصدايمان" ‌برويم. تيمي قوي و قدرتمند را به ميدان مي‌فرستم تا پيروز شويم.

تيم منچستريونايتد فصل گذشته در مرحله‌ي نيمه نهاي جام حذفي مقابل منچسترسيتي با يک گل مغلوب شده بود و ديدار جام اتحاديه‌ي اين فصل مي‌تواند براي شياطين سرخ جنبه‌ي انتقامي هم داشته باشد.

سرمربي تيم منچستريونايتد درباره‌ي وضعيت تيمش براي فصل آينده هم گفت: فکر مي‌کنم شرايط خوبي داريم البته از بازيکني مانند هرناندس در بازي‌هاي اول استفاده نخواهم کرد چرا که او تابستان بسيار سختي را پشت سر گذاشته و بازي‌هاي زيادي براي تيم ملي مکزيک انجام داده است.

تيم منچستريونايتد در ديدار دوستانه خود در شرايطي به مصاف منتخب ليگ آمريکا مي‌رود که حضور بازيکناني مانند ديويد بکام که پيش از اين پيراهن قرمز منچستريونايتد را بر تن داشته در کنار تيري آنري که چندين سال در ليگ برتر انگليس به ميدان رفته مي‌تواند از نکات جذاب اين ديدار باشد.

منبع : ورزش3
باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید