هر روز!
هر روز!

خط چشم برای مدل های مختلف چشم خط چشم برای

خط چشم برای مدل های مختلف چشم خط چشم برای

خط چشم برای مدل های مختلف چشم
خط چشم برای مدل های مختلف چشم
خط چشم برای مدل های مختلف چشم : خط چشم برای مدل های مختلف چشم
: خط چشم برای مدل های مختلف چشم
به گزارش : درشت نشان دادن چشمان ریز با خط چشم
اختصاصی: 
در این مورد خواندن مقاله "با مهارت خط چشم بکشید" را به شما پیشنهاد می کنیم.
نکات زیادی درباره انتخاب خط چشم وجود دارد و با توجه به تنوع رنگی خط چشم ها حق انتخاب های زیادی خواهید داشت. هدف از کشیدن خط چشم، خلق نگاهی عمیق و زیبایی هر چه بیشتر خط مژه ها و  حالت چشم ها می باشد.  خانم ها اکثرا از خط چشم های مشکی و یا قهوه ای استفاده می کنند اما می توانید با توجه به رنگ و مدل چشمانتان بهترین خط چشم را انتخاب کنید تا جذابیت چشمان شما دو چندان شود. پس ابتدا رنگ چشمان تان را تعیین کنید  و با توجه به رنگ چشم بهترین خط چشم را انتخاب کنید ...
 
خانم هایی که چشمان قهوه ای دارند
شما در انتخاب خط چشم انتخاب گسترده تری دارید. اکثر رنگ های خط چشم برای چشم های قهوه ای مناسب می باشد.
 
خانم هایی که چشمان سبز و فندقی دارند
شما باید از خط چشم های بنفش یا قهوه ای استفاده کنید. چشم های فندقی برای زیبایی و تاثیرگذاری بیشتر می توانند از خط چشم های طلایی هم استفاده کنند.
 
خانم هایی که چشمان آبی دارند
خط چشم قهوه ای یا برنزی بهترین انتخاب خواهد بود زیرا چشمان آبی شما را عمق می دهد. می توانید از خط چشم های خاکستری، بنفش و حتی آبی نیز استفاده کنید. اگر خواستید از خط چشم آبی استفاده کنید باید رنگ آبی آن تیره تر از رنگ چشمهای آبی شما باشد .
 
خط چشم های زغالی و مشکی برای همه رنگ چشم ها زیبا خواهد رود و اگر از کمی رنگ نقره ای هم استفاده کنید جذابیت بیشتری پیدا می کند.
 
 
می توانید بر اساس نوع چشم هایتان خط چشم مناسبی را انتخاب کنید و به نحوی که جذابیت چشمان شما را بیشتر کند خط چشم بکشید ...
خانم هایی که چشمان گود رفته دارند
نباید داخل چشم هایتان را سیاه کنید زیرا چشمانتان را بیشتر از حد گود رفته نشان می دهد . توصیه می شود از یک خط چشم باریک و ظریف استفاده کنید و در کنار این خط چشم کمی سایه روشن بزنید .
 
خانم هایی که چشمان درشتی دارند
توصیه می شود خط چشم پهن بکشید و داخل چشمانتان را سیاه کنید . وقتی داخل چشم را سیاه کنید چشم های شما کوچک و گرد نشان داده می شود و زیباتر و متفاوت تر خواهید بود .
 
خانم هایی که چشمان با فاصله دارند
از خط چشم های گوشه دار استفاده کنید . وقتی خط چشم از گوشه داخلی چشم بیرون باشد فاصله میان چشم ها کمتر نشان داده می شود . با این مدل خط چشم کشیدن چشمان فاصله دارتان را زیباتر نشان دهید .
 
خانم هایی که چشمان ریز دارند
برای این که چشمان ریزتان را درشت تر نشان دهید بالا و پایین چشم خط بکشید . وقتی خط چشم پایین را بکشید چشمانتان درشت تر نشان داده می شود .
 
خانم هایی که چشمان گرد دارند
نیمه ابتدایی چشم را خط نازکی بکشید و به مرور خط را پهن کنید . اگر گوشه خارجی چشم را خط بکشید چشمان تان کشیده تر نشان داده می شود و از حالت گردی خارج می شود .
 
خانم هایی که چشمان نزدیک دارند
خط چشم را از نیمه چشم شروع کنید و بیشتر روی انتهای آن کار کنید. اگر از قسمت نیمه یا پایانی چشم خط بکشید فاصله بین چشمانتان کمتر نشان داده می شود.
 
خانم هایی که چشمان از حدقه بیرون زده دارند
پشت چشمانتان یک خط چشم پهن بکشید و از یک سایه تیره استفاده کنید. استفاده از سایه تیره در کنار خط چشم پهن چشمان حدقه بیرون زده شما را بهتر نشان می دهد و چشم فرو رفته دیده می شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید