هر روز!
هر روز!

خواستگاری کارمند والو با هدست واقعیت مجازی : خواستگاری کارمند

خواستگاری کارمند والو با هدست واقعیت مجازی : خواستگاری کارمند

خواستگاری کارمند والو با هدست واقعیت مجازی
: خواستگاری کارمند والو با هدست واقعیت مجازی
شرکت HTC چند ماه پیش هدست واقعیت مجازی Vive را معرفی کرد. این هدست با همکاری شرکت والو (Valve) ساخته خواهد شد و به احتمال زیاد در سال ۲۰۱۶ به تولید انبوه می رسد. از آنجایی که دو شرکت روی این محصول کار می کنند، نمونه های آزمایشی آن در اختیار کارمندان گوناگون قرار گرفته تا بتوانند از آن استفاده کنند.
به گزارش یکی از کارمندان استودیوی والو به وسیله هدست واقعیت مجازی Vive از دختر مورد علاقه اش خواستگاری کرد.
به تازگی یکی از کارمندان شرکت والو که این هدست را در اختیار داشته، به وسیله آن از دختر مورد علاقه اش خواستگاری کرده است. این کارمند شرکت والو که چندلر مارچ (Chandler Murch) نام دارد، دختر مورد علاقه اش را به شرکت والو دعوت کرده و یک هدست واقعیت مجازی Vive را به او داده است. سپس با استفاده از ابزاری مخصوص که برای این هدست طراحی شده بود، از او خواستگاری می کند.
در تصویری که از این کار منتشر شده، مارچ یک حلقه مجازی را در محیط این هدست ساخته که توسط کنترلر مخصوصی، در دست خودش قرار گرفته است. این حلقه توسط هدست Vive شناسایی می شود و به نمایش در می آید. زمانی که دختر هدست را از روی صورتش بر می دارد، با یک حلقه واقعی مواجه می شود.

این تنها خواستگاری نیست که به وسیله تکنولوژی های واقعیت مجازی انجام می شود. در اوایل سال ۲۰۱۵ هم یکی از کارمندان گوگل به وسیله Cardboard خواستگاری کرده بود. باید ببینیم در آینده که این هدست ها در اختیار کاربران مختلف قرار می گیرند چه کارهایی به وسیله آن ها انجام خواهد شد.

منبع: Uber Gizmo

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید