هر روز!
هر روز!

خواص آرایشی کدو تنبل : خواص آرایشی کدو تنبل

خواص آرایشی کدو تنبل : خواص آرایشی کدو تنبل

خواص آرایشی کدو تنبل
: خواص آرایشی کدو تنبل
: کدو تنبل برای زیبایی پوست و مو بسیار کاربرد های مفیدی دارد و شما می توانید از این میوه فوق العاده استفاده های خاصی ببرید. سایت آرایشگری در این مقاله به یک نمونه از کاربرد این میوه فوق العاده می پردازد. با تهیه ماسکی فوق العاده از کدو تنبل می توانید...
به گزارش : کدو تنبل برای زیبایی پوست و مو بسیار کاربرد های مفیدی دارد و شما می توانید از این میوه فوق العاده استفاده های خاصی ببرید. سایت آرایشگری در این مقاله به یک نمونه از کاربرد این میوه فوق العاده می پردازد.
با تهیه ماسکی فوق العاده از کدو تنبل می توانید مرطوب کننده فوق العاده در حمام برای پوست خود بسازید و برای بدست آوردن این مرطوب کننده موثر نیاز به مواد مختلف دیگری هم دارید شامل مواد زیر میباشد :
مواد فوق را با یکدیگر مخلوط کرده و برای استفاده راحت تر درون اسپری بریزید و در حمام پس از اینکه شستشونی نهایی بدنتان را انجام دادید، محلول تهیه شده ر ااسپری نمایید و از آنجایی که شیر نارگیل خاصیت مرطوب کنندگی دارد برای ضد سالخوردگی و مبارزه با اسید های چرب بسیار مفید می باشد و وجود روغن گل مونویی به تغذیه پوست و محافظت از آسیب های محیطی بسیار مهم میباشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید