هر روز!
هر روز!

خودروهای شخصی مجاز به سرویس دهی مدارس نیستند/ سرویس دهی بیش

خودروهای شخصی مجاز به سرویس دهی مدارس نیستند/ سرویس دهی بیش

خودروهای شخصی مجاز به سرویس دهی مدارس نیستند/ سرویس دهی بیش از ۵۰ دستگاه مینی بوس به مدارس
: خودروهای شخصی مجاز به سرویس دهی مدارس نیستند/ سرویس دهی بیش از ۵۰ دستگاه مینی بوس به مدارس
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش خبرنگار تابان تربت، علی اصغر ایزدی عصر امروز در نشست توجیهی با رانندگان سرویس مدارس اظهار داشت: تربت حیدریه دارای سه شرکت سرویس دهی عمومی با عنوان کیهان، قانع و فجر است که با حدود ۱۱۰ دستگاه مینی بوس به شرکت ها، کارخانجات، مدارس و نهادها خدمات سرویس ایاب و ذهاب را ارائه می دهند.
 
به گزارش : وی افزود: از این میزان حدود ۶۰ دستگاه مینی بوس از ابتدای مهرماه در سطح شهر تربت حیدریه به مدارس سرویس دهی خواهند داشت و با توجه به فاصله زمانی، این آمار تا ۱۵ مهرماه افزایش خواهد یافت.
 
رئیس سازمان اتوبوسرانی تربت حیدریه با تاکید بر اینکه طبق قانون خودرو های شخصی مجاز به سرویس دهی مدارس نیستند، افزود: آژانس های تحت نظارت سازمان تاکسیرانی با مجوز این سازمان می توانند برای مدارس سرویس دهی دارا باشند.
 
ایزدی خاطرنشان کرد: سازمان اتوبوس رانی برای استقبال از بهار تعلیم و تربیت در حال بروز رسانی سیستم های داخل اتوبوس ها و تعمیر ایرادات ظاهری و جزئی است تا خدمات بهتری به شهروندان ارائه کنند.
 
در ادامه این نشست محمدی از راهنمایی و رانندگی مواردی از جمله سرعت مطمئنه، به موقع در محل حاضر شدن، رفتار مناسب با دانش آموزان و والدین و همچنین رعایت شئونات را برای رانندگان تشریح کرد.
 
در سال تحصیلی نوین بالغ بر ۳۵ هزار دانش آموز در ۳۱۶ آموزشگاه توسط ۲۵۰۰ معلم در شهرستان تربت حیدریه مشغول به تحصیل می شوند.
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید