هر روز!
هر روز!

خودرو الکتریکی 800 اسب بخاری استون مارتین : خودرو الکتریکی

خودرو الکتریکی 800 اسب بخاری استون مارتین : خودرو الکتریکی

خودرو الکتریکی 800 اسب بخاری استون مارتین
: خودرو الکتریکی 800 اسب بخاری استون مارتین
جیمز باند در فیلم بعدی خود ، یک استون مارتین الکتریکی خواهد راند. در حال حاضر استون مارتین بر روی یک خودوری نوین الکتریکی ، استون مارتین راپید با قدرت ۸۰۰ اسب بخار کار میکند.
به گزارش : تمامی خبر ها ، در رابطه با استون مارتین راپید توسط مدیر عامل این شرکت منتشر شده اند. مدیر عامل استون ، اندی پالمر در Pebble Beach ، صحت این خودرو را تایید کرد و از آن به بعد اخبار مربوطه به یک خوردوی الکتریکی نوین منتشر شد.
او گفته که در این سری ، قدرت زیاد و موتور های قدرتمد وی ۱۲ و وی ۸ را با حفظ تعادل در تولید گاز ها ارائه خواهد کرد. همانطور که متوجه شدید این خودرو تمام الکتریکی است و توانایی تولید ۸۰۰ اسب بخار را دارد. پس با این آمار ها ، باید منتظر ارائه ی یک خودروی تمام الکتریکی بسیار قدرتمند باشیم.
او همچنین ذکر کرده که این شرکت درحال برنامه ریزی برای ارائه یک نسخه ی تمام الکتریکی از  DBX میباشد . راپید الکتریکی نوین احتمالا بیش از ۲۰۰.۰۰۰ دلار آمریکا قیمت گذاری خواهد شد.
با اینکه مدیر عامل این شرکت بسیار با شوق موضوعات را افشا کرد ؛ اما این خودروی الکتریکی نوین استون مارتین ، حدود دو سال زمان خواهد برد که عرضه شود . اطلاعات بیشتر راجب این خودرو به زودی منتشر خواهند شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید