هر روز!
هر روز!

خودمون رو به اون راه نزنیم به فرمایش

خودمون رو به اون راه نزنیم 
 
 
 به فرمایش

خودمون رو به اون راه نزنیم


به فرمایش مولای متقیان «ملتی که از درون خانه‌اش مورد تهاجم قرار گیرد حتما ذلیل خواهد شد» وقتی به گفته جانشین فرماندهی نیروی انتظامی برخی از مجریان صداوسیما هم حجاب اسلامی را رعایت نمی‌کنند، هنگامی که ادارات و ابواب جمعی ناجا و قوه قضائیه محل تردد روزانه هزاران زن و دختر بی‌حجاب و بدپوشش است، وقتی مشاهده بی‌حجابی و بی‌عفتی رایج در کوی و برزن جامعه اسلامی دیگر حساسیت هیچ کسی را برنمی‌انگیزد...

1- «یکی از روش‌های استکبار برای مقابله با ملتهای مستقل، ایجاد ناامنی اجتماعی و اخلاقی و روحی در جامعه است و رواج بی‌بند و باری اخلاقی و سست کردن پایه‌های اخلاق محصول طراحی استکبار است و بدون امنیت اجتماعی و اخلاقی پیشرفت و سربلندی کشور ممکن نخواهد بود.» رهبر انقلاب و فرماندهی کل قوا این بیانات را در جمع فرماندهان و دانش‌آموختگان نیروی انتظامی مطرح نموده‌اند و بی‌تردید مخاطب اولیه این عبارات نیروی انتظامی است.
2- مروری هر چند سطحی بر وضعیت اخلاق و عفت عمومی در جامعه این حقیقت تلخ را آشکار می‌‌سازد که هر چه دشمن بر شدت تهاجم خود در ترویج بی‌بند و باری اخلاقی و سست کردن پایه‌های اخلاق افزوده، به همان میزان غفلت و بی‌توجهی مسئولان و مدیران ارشد نظام نسبت به این خطر بنیان‌کن افزایش یافته است! و طبیعی است که نتیجه چنین نامعادله‌ای افزایش قربانیان این تهاجم باشد . افزایش وحشتناک میزان طلاق (به خصوص در شهرهای بزرگ)، کاهش تمایل به ازدواج، گسترش کم‌سابقه بیماری ایدز از طریق روابط نامشروع، عادی شدن بی‌حجابی و حتی تبدیل آن به یک ارزش غیررسمی، ازهم گسیختگی خانواده‌ها، کاهش سن فساد و فحشا تا مرز نوجوانی، عادی شدن روابط و دوستی‌های حرام میان جنس مخالف و... همگی نمادهای افزایش بی سابقه تلفات جبهه خودی در برابر هجوم بی‌سابقه دشمنان اسلام و انقلاب و نظام به اخلاق و عفت عمومی جامعه‌اند! هجومی که در برابر خود هیچ مدافع هوشیاری مشاهده نکرده و نمی‌کند! (فقط به عنوان نمونه می‌توان به افزایش 5/5 درصدی طلاق در سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته و تداوم این روند صعودی در 5 سال اخیر اشاره کرد!)
3- غفلت یا تغافل روزافزون متولیان دفاع در برابر تهاجم همه‌جانبه استکبار به پیکره امنیت اخلاقی و عفت عمومی کار را به جایی رسانده که عوامل و فریب‌خوردگان موج ابتذال و بی‌عفتی به صورتی رسمی و علنی به زیر پا گذاردن خطوط قرمز اخلاقی و فقهی جامعه می‌پردازند و طلبکارانه به دنبال به رسمیت شناخته شدن مرز‌شکنی‌های خود هستند! (مانند تجمعات اخیر اراذل و اوباش فرهنگی به بهانه‌های مختلف در اماکن تفریحی یا مقاومت گستاخانه در برابر نهی از منکر و حتی اقدامات قانونی مامورین که جراحت و نابینایی تعدادی از ناهیان از منکر در چند ماهه اخیر صرفا نمونه‌هایی کوچک از این گستاخی و حریم‌شکنی محسوب می‌شود.)4- هنگامی که جانشین فرمانده نیروی انتظامی با صراحت اعلام می‌دارد که «ناجا وظایف خود در خصوص حجاب را به صورت کامل انجام داده است» یقین می‌کنیم که مخاطب اولیه فرمایشات رهبر انقلاب در خصوص امنیت اخلاقی و اجتماعی، ناجا و فرماندهان آن بوده‌اند! وقتی اظهارنظر سردار رادان هیچ انطباقی با واقعیت‌های موجود ندارد، وقتی وضعیت برهنگی، فحشا و بی‌حجابی در سواحل گیلان، مازندران، قشم، کیش و ... در سال جاری و غیبت معنی‌دار عوامل ناجا در برابر بی‌حجابی و بی‌عفتی حاکم بر فرودگاه‌ها، مراکز خرید، پارک‌ها، پیست‌های اسکی، اماکن تفریحی و... را با گزارش سردار رادان منطبق می‌کنیم درمی‌یابیم که عزیزان ناجا با عبور معنی‌دار از هشدارهای فرماندهی کل قوا در برابر بی‌سابقه‌ترین هجمه به تارو پود ایمان مردم مسلمان ایران خود را به خواب زده‌اند!
شاید تغافل بهترین واژه برای توصیف عملکرد ناجا در این خصوص باشد! و صد البته که سایر دستگاه‌ها اعم از قوه قضائیه، دولت و صداوسیما نیز در این تغافل و تقصیر دوشادوش ناجا متهم و مقصرند!

علیرغم مخالفت صریح رهبر انقلاب و سایر مراجع، زنان و دختران عمدتا بی‌حجاب و بد پوشش به افتضاح‌ترین شکل ممکن در استادیوم آزادی حاضر می‌شوند و لا به لای مردان به رقص و پایکوبی به افتخار تیم ملی والیبال می‌پردازند! تیمی که اعضای آن در برابر زیر پا گذاردن بدیهی‌ترین حکم فقهی (دست دادن با خانم داور) نه تنها جریمه و مجازات نشدند بلکه جایزه نیز گرفتند و البته از میزان جایزه خود دلخور هم بودند! آن هم در حالی که مدیران و مسئولان وزارت ورزش در مقابل این خلاف شرع و دهن‌کجی به مبانی اخلاق و عفت عمومی تنها تغافل را پیشه خود نموده‌اند و تنها همّ و غمشان در بهترین حالت کسب مدال و زدن گل و قهرمانی است! (هر چند به قیمت توهین به باورهای اخلاقی یک ملت تمام شود!)
وقتی یک کودک با تحصیلات سوم ابتدایی هم می‌تواند از حرمت حضور زنان در محل ورزش مردان نیمه برهنه مطلع شود، چگونه وزارت ورزش با آن همه طول و عرض و آفتابه لگن همچنان مجوز ورود زنان و دختران عموما بی‌حجاب را به محل مسابقات والیبال و بسکتبال مردان صادر می‌کند؟ آیا این رفتار جز تغافل و بی‌اعتنایی به سست شدن مبانی اخلاقی جامعه معنای دیگری دارد؟
5- خوردن نان و نمک حکومت دینی و شکستن نمکدان و ‌بی‌حرمتی به سفره دین رویه جاری بسیاری از مسئولینی است که متولی پاسداری از اخلاق و عفت عمومی‌اند! مسئولینی که مجوز اکران فیلم‌ها و تئاترهای مبتذل و مخرب را صادر کرده و و از ساخت و نمایش چنین آثار متعفنی حمایت کرده و می‌کنند! مسئولینی که مناطق آزاد را از قید و بند اخلاق و عفت آزاد کرده‌اند، مسئولینی که مجریان و برنامه‌سازان غریبه با بدیهیات فرهنگ و اخلاق اسلامی را بر رسانه ملی حاکم نموده و خوراک ذهنی مردم را به فساد عقیده این جماعت آلوده‌اند! مسئولانی که برای ترویج اخلاق و احکام الهی حاضر به برداشتن حتی یک گام کوچک نیز نیس

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید