بهترین زندگی
بهترین زندگی

خوردن سرکه در بارداری، خطرناک نباشه؟ آیا از خوردن غذاهای

خوردن سرکه در بارداری، خطرناک نباشه؟
آیا از خوردن غذاهای دارای سرکه در طول دوران بارداری لذت می برید؟ آیا نگرانید که نکند سرکه برای جنین ضرر داشته باشد؟ آیا دلتان می خواهد که بدانید کدام سرکه در طول بارداری مجاز می باشد؟ اگر می خواهید در مورد مطالب فوق بدانید پس با ما همراه باشید.
آیا در طول دوران بارداری مصرف سرکه مجاز می باشد؟ سرکه جزو مواد غذایی نیست که در دوران بارداری ممنوع باشد. با این حال به این معنا نیست که با خیال راحت می توانید آن را در بارداری مصرف کنید. با اینکه هیچ محدودیتی برای سرکه در طول بارداری مشخص نشده است ، اما بهتر است قبل از مصرف آن با پزشک مصرف کنید.
مزیت های خوردن سرکه در بارداری برطرف کردن حالت تهوع برخی زنان به سالاد خود چند قطره سرکه اضافه می کنند تا حالت تهوع آنها از بین برود.برای افزایش کلسیم در استخوان ها ، می توانید به غذای خود چند قطره سرکه سیب اضافه کنید.این کار کمک می کند تا صبح ها حالت تهوع نداشته باشید.همچنین باعث می شود جنین کلسیم بیشتری دریافت کند و استخوان ها و دندان های محکمی داشته باشد.منبع غنی از آنتی اکسیدان می باشد سرکه حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان می باشد که برای زنان باردار بسیار مفید می باشد.یک نوع طعم دهنده غذا بدون سدیم می باشد وقتی باردار هستید ، باید مراقب جذب سدیم بدن خود باشید.توصیه می شود که جذب سدیم در روز 3200میلی گرم باشد.افزودن سرکه به غذا باعث می شود به طعم دهنده های دیگر نیازی نداشته باشید.
چه موقع باید مصرف سرکه را محدود کنیم در طی دوران بارداری ، سوزش سر دل به ویژه در نیمه دوم و سوم بارداری بسیار معمول می باشد.برخی غذاها ممکن است باعث تشدید سوزش سر دل شوند. سرکه هم دارای مقدار اسید زیاد می باشد که می تواند موجب سوزش سر دل یا موجب تشدید آن شود. اگر احساس می کنید که بعد از خوردن سرکه دچار سوزش سر دل می شوید، بهتر مصرف آن را قطع کنید.اگر هر روز سرکه سیب مصرف کنید، مینای دندان شما به مرور دچار فرسایش می شود. مصرف بیش از حد سرکه سیب می تواند باعث زایمان زودرس شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید