هر روز!
هر روز!

دامنه گوگل ۲۰ ساله شد : گروه فناوری _ دامنه‌ی

دامنه گوگل ۲۰ ساله شد 
 : گروه فناوری _ دامنه‌ی

دامنه گوگل ۲۰ ساله شد
: گروه فناوری _ دامنه‌ی Google.com روز ۱۵ سپتامبر ثبت شد تا محبوب‌ترین موتور جستجوی جهان کار خود را آغاز کند. 15سپتامبر سال ۱۹۹۷ مصادف است با ثبت دامنه‌ی گوگل، محبوب‌ترین و پرکاربردترین موتور جستجوی جهان؛ تولد گوگل را باید آغاز فصل جدیدی در تاریخ دنیای فناوری عنوان کرد.
به گزارش : به گزارش بولتن نیوز وبه نقل از زومیت ، گوگل که امروز جزو بزرگ‌ترین بازبگران دنیای فناوری است، در بیست سال اخیر تأثیر فراوانی بر دنیای فناوری داشته و به‌نوعی سمت‌وسوی پیشرفت اینترنت و دنیای فناوری را تعیین کرده است؛ امروز بیستمین سالگرد ثبت دامنه‌ی Google.com است.
دامنه گوگل ۲۰ ساله شد : دامنه گوگل ۲۰ ساله شد
: دامنه گوگل ۲۰ ساله شد
درصورتی‌که اطلاعات ثبت‌شده در WHOIS برای دامنه‌ی گوگل را مطالعه کنید، تاریخ ۱۵ سپتامبر را به‌عنوان روزی که این دامنه‌ ثبت شده است، مشاهده خواهید کرد. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، این دامنه اخیرا با MarkMonitor ثبت و تاریخ آن تا سپتامبر ۲۰۲۰ به‌روز شده است.
سال ۲۰۱۵ بود که یکی از کارمندان گوگل متوجه انقضای تاریخ ثبت دامنه‌ی گوگل شد و به‌سرعت این دامنه را برای خود به ثبت رساند. یک دقیقه پس از ثبت این دامنه توسط این کارمند گوگل، این کمپانی به‌سرعت وارد عمل شد و خرید این دامنه را باطل کرد. این اقدام گوگل بنا بر قوانین موجود کاملا قانونی بود؛ چرا که این کمپانی ثبت‌کننده‌ی دامنه‌ی مورد نظر محسوب می‌شد و از این‌رو دوباره مالکیت دامنه را به‌راحتی در اختیار گرفت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید