هر روز!
هر روز!

داویدس: نباید دیبالا را با مسی مقایسه کرد : داویدس:

داویدس: نباید دیبالا را با مسی مقایسه کرد : داویدس:

داویدس: نباید دیبالا را با مسی مقایسه کرد
: داویدس: نباید دیبالا را با مسی مقایسه کرد
ادگار داویدس، اسطوره باشگاه یوونتوس به تمجید از لیونل مسی و دیبالا پرداخت و مدعی شد که نباید این دو را با هم مقایسه کرد.
به گزارش : به گزاش "ورزش سه"،  شماره 10 بیانکونری ها شروع خوبی در این فصل داشته و توانسته 5 گل برای تیمش به ثمر برساند. او امشب مقابل بارسا و لیونل مسی قرار خواهد گرفت و داویدس از لزوم عدم مقایسه این دو صحبت کرد.
 
 

 
 
او گفت:" اگر می خواهید به دیبالا صدمه بزنید، به این مقایسه ادامه دهید. باید به او اجازه دهیم در آرامش رشد کند. یووه استعدادهای فوق العاده ای در دست دارد؛ ولی نیازی نیست که فشار زیادی بر او باشد. وزنه مسی سنگین است، او در سطحی دیگر قرار دارد. او گل های متعددی می زند، مخصوصا در بازی های مهم. دیبالا باید رشد کند و دائم رو به جلو برود؛ ولی هنوز راهی طولانی پیش روی اوست."
 
داویدس درباره تقابل بارسا و یووه گفت:" بله من چندین سال در یووه بودم؛ ولی بارسا هم در قلب من است. آن دوره، بین تورین و کاتالونیا، بهترین روزهای فوتبال من بود.  هر چیزی که در بیانکونری یاد گرفتم، در بارسا به کار گرفتم. هر دو تیم به من اعتماد داشتند بارسلونا تیم قدرتمندی است؛ ولی کمی افت کرده است. آنها دیگر ماشین شکست ناپذیر نیستند."

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید