هر روز!
هر روز!

دایملر اولین سری از کامیون های الکتریکی را تحویل می دهد

دایملر اولین سری از کامیون های الکتریکی را تحویل می دهد

دایملر اولین سری از کامیون های الکتریکی را تحویل می دهد
عصر خودرو- دایملر AG اعلام کرد که شرکت خدمات بسته بندی یونایتد اولین مشتری تجاری دایملر در آمریکا خواهد بود که از کامیون الکتریکی نوین eCanter استفاده خواهد کرد و این شرکت تولید کامیون های الکتریکی را با ورود باتری های ارزانتر و دارای برد بیشتر ظرف دو تا سه سال آینده افرایش خواهد داد.
: دایملر اولین سری از کامیون های الکتریکی را تحویل می دهد
به گزارش : به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از رویترز، بازار کامیون های الکتریکی برد متوسط و سنگین در مراحل اولیه خود قرار دارد.
تولیدکنندگانی همچون دایملر و شرکت بین المللی ناویستار(Navistar) و همچنین شرکت خودروسازی تسلا و تعدادی از تازه واردهای نوین در رقابت برای غلبه بر چالشه های جایگزین کردن باتری ها به جاری موتورهای دیزلی هستند، چرا که سازمانهای نظارتی به شدت با آلاینده های کربن و دوده مقابله می‌کنند.
مارک للیستوسلا مدیر بخش کامیون ها دایملر در آسیا به رویترز گفت: بازی تازه شروع شده است.
eCanter  یک کامیون شهری نسبتا کوچک حمل بار است اما للیستوسلا گفت: کامیون های الکتریکی بزرگتر کلاس 7 در حال ورود به بازار هستند و به طور ضمنی گفت که دایملر یک کامیون الکتریکی بزرگتر را ماه آینده در نمایشگاه خودرویی توکیو نمایش خواهد داد.
دایملر در یک کنفرانس خبری در نیویورک گفت که شرکت UPS سه کامیون eCanter را دریافت خواهد کرد و چهار سازمان مستقر در نیویورک نیز در مجموع هشت کامیون الکتریکی این شرکت را دریافت خواهند کرد. توان طی مسیر این کامیون با یک بار شارژ 100 کیلومتر است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید