هر روز!
هر روز!

درخشش بانوان کاراته کار بوانات در مسابقات استانی/کاراته کاران بوانات بر

درخشش بانوان کاراته کار بوانات در مسابقات استانی/کاراته کاران بوانات بر

درخشش بانوان کاراته کار بوانات در مسابقات استانی/کاراته کاران بوانات بر سکوی سوم فارس تکیه زدند
: درخشش بانوان کاراته کار بوانات در مسابقات استانی/کاراته کاران بوانات بر سکوی سوم فارس تکیه زدند
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به گزارش حرف رسا، مسابقات استانی کاراته بانوان سبک کیوکوشینبیا کورن در دو استایل کاتا و کومیته با حضور بیش از 300 ورزشکار از سراسر استان در شیراز برگزار شد و شهرستان بوانات با 25 ورزشکار در دو استایل ذکر شده شرکت کرد و توانست مقام سوم تیمی ایندوره از مسابقات را از آن خود کند.
به گزارش : محبوبی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بوانات ضمن اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت: کاراته بانوان در شهرستان بوانات قدمت خوبی دارد و ورزشکاران مستعد و توانمند زیادی در این رشته و سبک کیوکوشین بیا کورن زیر نظر سرکار خانم حسامپور کار می کنند.
 وی افزود: برای مسابقات استانی کاراته سبک کیوکوشین بیاکورن 25 ورزشکار زیر نظر مربی به مسابقات اعزام شدند که در دو استایل کومیته و کاتا با رقبای خود رقابت کردند و ورزشکاران عزیز بواناتی توانستند با کسب 32 مدال در رنگهای مختلف از جمله: 11 مدال طلا، 8 مدال نقره و 13 مدال برنز در مجموع مقام سوم تیمی این مسابقات را نیز از آن خود کنند.
محبوبی در پایان ضمن تبریک این موفقیت ورزشکاران به جامعه ورزشی و خانواده ورزشکاران، از نوجوانان و جوانان علاقمند به ورزش خواست تا با حضور در رشته های مورد علاقه خود به ورزش که پایه سلامتی است بپیوندند.
 
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید