مطالب جالب!
مطالب جالب!

دستگیری و محاکمه راننده پورشه مرگ از سوی دیگر راننده

دستگیری و محاکمه راننده پورشه مرگ 
 از سوی دیگر راننده

دستگیری و محاکمه راننده پورشه مرگ
از سوی دیگر راننده پورشه که با مشاهده صحنه انفجار خودروی پژو به سرعت از محل گریخته بود یک روز پس از حادثه خود را به کلانتری معرفی کرد.
علیرضا ـ دانشجوی 24 ساله ـ پس از بازداشت تحت بازجویی قرار گرفت. او چند روز بعد با قرار وثیقه 200 میلیون تومانی از سوی بازپرس خورشیدی ـ قاضی شعبه هشتم دادسرای ونک ـ تا روز محاکمه آزاد شد. بدین ترتیب با گذشت پنج ماه از حادثه هولناک، سرانجام پرونده متهم با صدور قرار مجرمیت راننده پورشه مرگ به شعبه 1029 مجتمع قضایی شهید قدوسی به ریاست قاضی ستوده‌تبار فرستاده شد.
درخواست تنها بازمانده حادثه «شمسی» تنها بازمانده حادثه دلخراش که مقیم نروژ است روز جمعه به محض بازگشت به کشور با حضور در دفتر روزنامه ایران گفت: «در این پنج ماه من و دو دختر کوچکم بدترین روزهای زندگی‌مان را در غربت سپری کرده‌ایم. چند روز پس از حادثه وقتی به نروژ برگشتم صدها ایرانی مقیم نروژ و مقامات وزارت امور خارجه این کشور و مسئولان سفارت ایران که از ماجرای مرگ همسرم در تصادف مطلع شده بودند به دیدارم آمده یا تلفنی با من و دخترانم همدردی می‌کردند.
در این مدت متهم و خانواده‌اش نیز حتی یک تماس تلفنی با خانواده من و خواهرم نداشته‌اند. حتی دریغ از یک همدردی ساده یا دلجویی از خواهرم که دو دختر جوانش را در این حادثه از دست داده است. نوه یک و نیم ساله خواهرم نیز به دنبال از دست دادن مادرش به شدت بی‌قرار و آشفته است.
زن ایرانی مقیم نروژ که با یادآوری خاطرات گذشته به شدت بیقراری می‌کرد اشک‌ریزان گفت: 13 سال قبل با شوهرم که مقیم نروژ بود ازدواج کرده و برای ادامه زندگی به این کشور رفتم. در این مدت صاحب دو دختر به نام‌های «آیلین» و «آرزو» شدیم هرچند سال یک بار که شرایط زندگی و کاری اجازه می‌داد برای دیدار خانواده و رفع دلتنگی‌های دوری از وطن به ایران می‌آمدیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید