بهترین زندگی
بهترین زندگی

دشمنان و دوستان پوست را بشناسید دشمنان و دوستان

دشمنان و دوستان پوست را بشناسید
دشمنان و دوستان پوست را بشناسید و به آنها توجه کنید، پوست وقتی آلوده باشد، بیمار است و به انواع مشکلات دیگر دچار خواهد شد.

دشمنان پوست
نگرانی و اضطراب و اعصاب ناراحت، هوای کثیف و آلوده، دخانیات، غذای سرخ شده و ادویه، بی خوابی و کار پر مشقت از دشمنان پوست محسوب می شوند.

دوستان پوست
هوای سالم، ورزش، نوشیدن آب به مقدار 5 تا 6 لیوان در روز، خوردن میوه جات و سبزیجات و پروتئین های لازم و ضروری، تمیز نگهداشتن پوست و ماسکهای مختلف از دوستان پوست شما می باشند که هر کدام نقش مفید و موثری در زیباتر نگهداشتن پوست دارد.

تمیز نگهداشتن پوست
پوست وقتی آلوده باشد، بیمار است و به انواع مشکلات دیگر دچار خواهد شد. لذا باید پوست را تمیز نگهداشت. نوع پاک کردن پوست بستگی به نوع خود پوست دارد. پوستهای چرب به مراقبت بیشتری احتیاج دارند. عدم تمیز کردن پوست چرب باعث جوشهای فراوان صورت و لک خواهد شد. برای پاک کردن پوست راههای مختلفی وجود دارد که یکی از آنها بخور دادن است.

نی‌نی‌بان جدیدترین و بهترین مطالب خود را در تلگرام و از طریق سه کانال «راهنمای بارداری »، «زندگی با کودک » و «سلامت زنان » در اختیار شما قرار می‌دهد.

براي عضويت در خبرنامه ني ني بان و اطلاع از بهترين و پربيننده ترين مطالب، کافي است يک بار فرم عضويت ما را از   اينجا  پر کنيد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید