هر روز!
هر روز!

۷ دلیل که چرا ناخن کوتاه بهتر از ناخن بلند است

۷ دلیل که چرا ناخن کوتاه بهتر از ناخن بلند است

۷ دلیل که چرا ناخن کوتاه بهتر از ناخن بلند است
اکثر دوستانتان به شما خواهند گفت که ناخن بلند زیبا و شیک تر از ناخن کوتاه است. بهرحال ما در این مقاله ی کوتاه تئوری جدیدی مطرح خواهیم کرد که ناخن کوتاه گزیه ی بهتری از ناخن بلند است. این 7 مورد را مرور کنید تا دلایل ما را برای این انتخاب متوجه شوید.
: ۷ دلیل که چرا ناخن کوتاه بهتر از ناخن بلند است
به گزارش : بلافاصله پس از اینکه ناخن هایتان را کوتاه کنید، با خوشحالی می توانید از تمام سختی های نگهداری و خرج نصف درامدتان برای محصولات مورد نیاز مراقبت از ناخن خداحافظی کنید. دفعه ی بعد وقتی یکی از دوستانتان با ناخن بلند از سختی نگهداری ناخن هایش شکایت کند، ده انگشت دستتان را جلوی صورتش به رخ او خواهید کشید. شما بدون هیچ دلیل خاصی می توانید شکر گزار ناخن های کوتاهتان باشید!
ناخن های بلند به مراقبت خیلی زیادی احتیاج دارند. ژل های محافظت از ناخن و محلول هایی برای پوست اطراف ناخن هایتان، جدا از هزینه ای که صرفشان می کنید، باعث ایجاد درد می شوند! اگر بخوبی از آن ها مراقبت نکنید، ضعیف رشد می کنند و می شکنند. حتی می توانند بی رنگ و رو شوند! نه تنها ناخن هایتان درخشندگی خودشان را از دست می دهند، بلکه ممکن است زرد شوند! ناخن کوتاه همیشه سالم و درخشان است و دردی را با آن تجربه نخواهید کرد.
چه چیزی زشت تر از داشتن ناخنی زرد رنگ است که زیر نوکش هم کثیفی هایی جمع شده است؟ شرم آوره! حتی فکر داشتن چنین ناخن هایی مثل یک کابوس است. ناخن های بلند، مستعد جمع شدن کثیفی در زیرشان هستند. همان طور که بالاتر توضیح داده شد، سالم نگاه داشتن ناخن های بلند سخت و دشوار است. همچنین ممکن است ناخن های شما تغییر رنگ بدهند که یک کابوس بنظر می رسد. چه کسی چنین چیزی را می خواهد؟ به جای آن، داشتن ناخن هایی کوتاه را انتخاب کنید. ناخن کوتاه تمیز و بهداشتی و نگهداری از آن ساده تر است.
کارهای زیادی می توانید با ناخن های کوتاه خود انجام دهید. رنگ های تیره روی ناخن های کوتاه زیبا ترند. می توانید آن ها را خیلی خلاقانه تزئین کنید. حتی می توانید جواهرات یا سنگ های براق را بدون نگرانی از اینکه زشت جلوه کنند روی ناخن های خود برای تزئینشان بکار ببرید. حتی اگر بخواهید می توانید بخوبی از رنگ های روشن نیز استفاده نمایید.
زمانی که ناخن های کوتاهی دارید، و برای یک مهمانی می خواهید ظاهرتان را تغییر دهید و ناخن های بلندی داشته باشید، براحتی می توانید از ناخن های مصنوعی استفاده کنید. در صورتی که اگر ناخن های خودتان بلند باشد و حالا ناخن کوتاه بخواهید بجز کوتاه کردن آن ها راه دیگری ندارید.
ناخن های بلند به پیرایش منظم نیاز دارند. برای تمیز و زیبا نگه داشتن ناخن های تان، باید بصورت متناوب از لوسین و محلول های مختلف استفاده نمایید تا اینکه نشکنند یا تغییر رنگ ندهند. این لوسیون ها و رفتن به سالن های زیبایی همه نیازمند صرف هزینه های زیادی هستند. حالا ببینید اگر ناخن هایتان را کوتاه کنید چقدر در صرف هزینه های مختلف صرفه جویی می کنید.
پخت و پز، حمام بردن کودکتان، شست و شوی ظروف، بافندگی و دوخت و دوز و حتی کارهای بیرون از خانه برایتان راحت تر می شود. می توانید تمام این کارها را بدون اینکه نیاز به توجه ویژه ای به ناخن هایتان داشته باشید انجام دهید و مطمئن باشید تا به کسی صدمه ای نمی زنید یا اینکه ناخن هایتان نمی شکند. می توانید شش دانگ حواستان را به کارتان دهید.
حالا شما 7 دلیل دارید تا عاشق ناخن های کوتاهتان باشید، یا اگر هنوز ناخن هایتان بلند است 7 دلیل دارید تا آن ها را کوتاه کنید./ فیتنس مگزین

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید