هر روز!
هر روز!

دمای هوای زنجان به صورت محسوسی خنک می شود :

دمای هوای زنجان به صورت محسوسی خنک می شود :

دمای هوای زنجان به صورت محسوسی خنک می شود
: دمای هوای زنجان به صورت محسوسی خنک می شود
: به گزارش بولتن نیوز، احد یاغموری به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و افزود: آسمان زنجان صاف تا قسمتی ابری بوده و از فردا بعد از ظهر برافزایش ابر افزوده می شود و امواج ناپایداری برخی مناطق استان را فرا می گیرد. 
به گزارش : وی همچنین از وقوع وزش باد در استان زنجان خبر داد و اظهار کرد: سرعت وزش باد بین ۴۰ تا ۶۰ کیلومتر خواهد بود که در این میان به شهروندان زنجانی توصیه می شود  از تردد در کنار ساختمانهای نیمه کاره و درختان فرسوده خود داری کنند. 
مدیر کل هواشناسی استان زنجان به وضعیت دمای هوای استان زنجان طی چند روز آینده در استان زنجان اشاره کرد و یاد آورشد: دمای هوای استان زنجان به صورت محسوسی کاهش می یابد و دمای هوا ۴ تا ۸ درجه سانتیگراد  خنک می شود. 
یاغموری به دمای فعلی شهر زنجان اشاره کرد و گفت: دمای هوای شهر زنجان در حال حاضر  ۱۹ درجه سانتیگراد  بالای صفر است که نسبت به روز گذشته چند درجه سانتیگراد شده است.
وی به گرمترین و سردترین مناطق استان زنجان طی ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و یادآور شد: در این میان آببر و ماهنشان با ۲۵ درجه  سانتیگراد بالای صفر گرمترین و قیدار با ۱۸ درجه سانتیگراد خنک ترین مناطق استان زنجان طی ۲۴ ساعت گذشته بودند. 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید