هر روز!
هر روز!

دکوراسیون خانه مدرن مخصوص عاشقان موسیقی دکوراسیون داخلی خانه های

دکوراسیون خانه مدرن مخصوص عاشقان موسیقی دکوراسیون داخلی خانه های

دکوراسیون خانه مدرن مخصوص عاشقان موسیقی
دکوراسیون داخلی خانه های هنرمندان با خانه های دیگر متفاوت است. هنرمندان به خصوص هنرمندان رشته موسیقی حال و هوایی دیگر در دکوراسیون خانه شان نمایان است. این بخش مختص یکی از طراحی های کامل دکوراسیون داخلی خانه ی یکی از موسیقی دانان مطرح جهان است که وب سایت hime designing منتشر کرده است.
دکوراسیون خانه مدرن مخصوص عاشقان موسیقی :آشپزخانه | دکوراسیون خانه مدرن مخصوص عاشقان موسیقی
:آشپزخانه | دکوراسیون خانه مدرن مخصوص عاشقان موسیقی


به گزارش : وارد خانه که می شوید گوشه کنار دکوراسیون داخلی به بیننده می گوید که در این خانه کسی هنرمند و یا عاشق هنر است. نمونه ای از دکوراسیون داخلی کامل یک خانه ی هنری را در این بخش ازآشپزخانه | دکوراسیون برایتان آورده ایم.
از رنگها آغاز می کنیم:
تلفیق و ترکیب رنگها پر از آرامش است.یک انتخاب رنگ حرفه ای فضای دکوراسیون داخلی را دچار نظم و ارتباط خاص اجزایآشپزخانه | دکوراسیون می کند. به عنوان مثال همانطور که در تصویر می بینید ترکیب رنگ آبی لاجوردی و سفید و دودی یک تعادل دمای رنگ حرفه ای برای یک دکوراسیون خانه..strong> هنری است.
اجزا و اکسسوارهای دکوراسیون خانه..strong> هنری


یک خانه ی هنری مدرن از یک شیوه ی ترتیب خاص پیروی می کند. دکوراسیون خانه..em> مدرن اصولا نباید درگیر بهم ریختگی در طراحی داخلی باشد. در این نمونه دکوراسیون داخلی منزل به سبک هنری وضوح تابلوها و اکسسوارهای دیگر در فضای خونه کاملا مشخص است.
 
 
اتاق خواب این سبک دکوراسیون داخلی | طرح های کاشی کف برای اتاق نشیمنخانه پر است از حس القا کننده آرامش حال به گونه ای که با تابلوها و یا چیدمان داخلی اتاق خواب منتقل می شود.


 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید