هر روز!
هر روز!

دکوراسیون داخلی شیک خانه نیکول کیدمن +تصاویر : دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی شیک خانه نیکول کیدمن +تصاویر
: دکوراسیون داخلی | طرح های کاشی کف برای اتاق نشیمنخانه  افراد مشهور دکوراسیون داخلی | طرح های کاشی کف برای اتاق نشیمنخانه های افراد مشهور و معروف همیشه از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردار بوده اند. این بار با دکوراسیون داخلی | طرح های کاشی کف برای اتاق نشیمنخانه نیکول کیدمن Nicole Kidman آشنا شوید.  نیکول ماری کیدمن Nicole Mary Kidman، متولد ۲۰ ژوئن ۱۹۶۷ بازیگر توانمند و معروف آمریکایی-استرالیایی و برنده «جایزه اسکار،» که به […]
دکوراسیون داخلی | طرح های کاشی کف برای اتاق نشیمنشیک خانه نیکول کیدمن +تصاویر - : دکوراسیون داخلی | طرح های کاشی کف برای اتاق نشیمنشیک خانه نیکول کیدمن +تصاویر
: دکوراسیون داخلی | طرح های کاشی کف برای اتاق نشیمنشیک خانه نیکول کیدمن +تصاویر
به گزارش : دکوراسیون داخلی | طرح های کاشی کف برای اتاق نشیمنخانه  افراد مشهور
دکوراسیون داخلی | طرح های کاشی کف برای اتاق نشیمنخانه های افراد مشهور و معروف همیشه از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردار بوده اند. این بار با دکوراسیون داخلی | طرح های کاشی کف برای اتاق نشیمنخانه نیکول کیدمن Nicole Kidman آشنا شوید.
 نیکول ماری کیدمن Nicole Mary Kidman، متولد ۲۰ ژوئن ۱۹۶۷ بازیگر توانمند و معروف آمریکایی-استرالیایی و برنده «جایزه اسکار،» که به خوانندگی نیز پرداخته است.
وی در سال ۱۹۸۹ با بازی در فیلم « سکوت قبرستانی » به شهرت رسید. کیدمن کارنامهٔ هنری خود را در دههٔ ۹۰ در کنار همسر سابقش « تام کروز » ارتقاء بخشید. وی در سال ۱۹۹۵ به خاطر نقش آفرینی در فیلم «به خاطرش مردن» مورد تحسین بسیار واقع شد و توانست جوایزی از جمله «گلدن گلوب» و « جایزه امپایر » و انجمن منتقدان فیلم لندن را بدست آورد. پس از آن با بازی در فیلم هایی همچون « چشمان کاملاً بسته » و « دیگران » و « مولن روژ! » توجه بسیاری را به خود جلب کرد و مورد ستایش همگان قرار گرفت.
وی در سال ۲۰۰۲ به خاطر بازی خیره کننده و درخشانش در فیلم « ساعت ها » مورد ستایش قرار گرفت و توانست جایزهٔ « اسکار » بهترین بازیگر زن، « گلدن گلوب » و « بفتا » را بدست آورد. کیدمن در این فیلم نقش « ویرجینیا وولف » رمان نویس انگلیسی را ایفا کرد که دچار بیماری روانی بود.
بعد از آن با بازی در فیلم هایی همچون « کوهستان سرد » و « تولد » به موفقیت هایش ادامه داد و تحسین های زیادی را دریافت کرد. در سال ۲۰۱۰ به واسطهٔ بازی خوبش در فیلم « لانه خرگوش » توانست نامزدی اسکار دیگری را بدست آورد.
 
  نمای بیرونی خانه نیکول کیدمن Nicol Kidman


 
  دکوراسیون قسمت های مختلف خانه نیکول کیدمن Nicol Kidman

 
  نمای بیرونی خانه نیکول کیدمن Nicol Kidman در شب


 
  دکوراسیون اتاق نشیمن دیگر نیکول کیدمن Nicol Kidman


 
  دکوراسیون اتاق خواب نیکول کیدمن Nicol Kidman


 
  دکوراسیون اتاق نشیمن نیکول کیدمن Nicol Kidman


 
  دکوراسیون اتاق ناهارخوری نیکول کیدمن Nicol Kidman


 
 
سیمرغ
اخبار مرتبط:
تصاویری زیبا و جذاب از طراحی دکوراسیون داخلی | طرح های کاشی کف برای اتاق نشیمنمنزل!
دکوراسیون داخلی | طرح های کاشی کف برای اتاق نشیمنخانه 2014+ تصاویر زیبا
دکوراسیون داخلی خانه ای شیک در برزیل + تصاویر

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید