هر روز!
هر روز!

دیوید و ویکتوریا بکهام قصد خرید گران ترین خانه ی ویلایی

دیوید و ویکتوریا بکهام قصد خرید گران ترین خانه ی ویلایی

دیوید و ویکتوریا بکهام قصد خرید گران ترین خانه ی ویلایی انگلستان را دارند
: دیوید و ویکتوریا بکهام قصد خرید گران ترین خانه ی ویلایی انگلستان را دارند
گفته می شود که دیوید و بکهام و همسرش، ویکتوریا، قصد دارند که به گران ترین خانه ی ویلایی در انگلستان نقل مکان کنند.
به گزارش شاید دیوید زیادی سریال Downtown Abbey را تماشا کرده، ولی به هر حال این زوج ثروتمند می خواهند عمارتی در کاستولدز (Cotswolds) را بخرند و تمام خانواده برای زندگی به این منطقه ی خارج از شهر نقل مکان کنند. این عمارت ویلایی که آبوتس وود نام دارد، در جنوب مرکزی انگستان واقع شده و ارزشی در حدود 41 میلیون دلار دارد.
عمارت آبوتس وود در سال ۱۸۶۵ ساخته شده است. 
این عمارت روی سایتی به وسعت ۷۷۴ آکر بنا شده و گران قیمت ترین خانه ی ویلایی در انگلستان است. به علاوه، در رتبه ی دوم طبقه بندی ساختمان های قدیمی انگلستان هم قرار دارد؛ به این معنی که چون جزو میراث فرهنگی به شمار می آید، از هر شکلی از تغییر، آسیب یا تخریب در امان است.
عمارت آبوتس وود در سال ۱۸۶۵ ساخته شده است.
عمارت اصلی ۱۰ اتاق خواب، ۵ پذیرایی و چند اتاق غذاخوری دارد. مزرعه ی سنتی و مدرن، ماهیگیری روی رودخانه، دریاچه، پارک، زمین زراعتی، یک اصطبل بزرگ و یک پوشش جنگلی فقط تعدادی از امکانات خارج از خانه هستند.
باغ های این عمارت توسط «ادوین لوتینز» (Edwin Lutyens) طراحی شده اند که یکی از سرشناس ترین طراحان منظر و باغ در دنیا است. ۱۳ کلبه یا اتاقک مجزا روی سایت متعلق به این عمارت قرار دارند. این سایت در میان چشم انواز زیبای تپه ها، پوشش سبز انبوه و دریاچه واقع است.منبع: Business Insider

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید