هر روز!
هر روز!

رابطه زناشویی سالم با نوشیدنی های گیاهی! نوشیدنی هایی که

رابطه زناشویی سالم با نوشیدنی های گیاهی! 
 نوشیدنی هایی که

رابطه زناشویی سالم با نوشیدنی های گیاهی!
نوشیدنی هایی که با نزدیک شدن فصل های گرم سال، بهار و تابستان، می توانند بهترین انتخاب برای رفع عطش و از آن مهم تر بهبود روابط میان زوج های جوان باشند.
رابطه زناشویی سالم با نوشیدنی های گیاهی! : رابطه زناشویی سالم با نوشیدنی های گیاهی!
: رابطه زناشویی سالم با نوشیدنی های گیاهی!
به گزارش شاید برای تان عجیب باشد که چگونه یک نوشیدنی گیاهی می تواند به بهبود روابط زناشویی کمک کند. در حالی که این موضوع یک اصل ثابت شده است که سلامت، تازگی و مغذی بودن  موادغذایی که مصرف می کنیم می تواند تاثیری مستقیم بر کیفیت و چگونگی رابطه میان زوج ها و همسران داشته باشد و حتی در مواردی به پیشگیری از بروز برخی اختلال ها کمک کند. ما به شما می گوییم چگونه از ترکیب برخی از گیاهان دارویی مانند هل، زنجبیل، گل یاس، فلفل قرمز، وانیل و زعفران با میوه های تازه می توانید نوشیدنی تهیه کنید که با نوشیدن آن به افزایش سطح هورمون، بهبود جریان گردش خون در بدن، افزایش برانگیختگی و تقویت بنیه خود کمک کرده و با بروز اختلالاتی مانند سردمزاجی یا بی میلی جنسی خداحافظی کنید. نوشیدنی هایی که با نزدیک شدن فصل های گرم سال، بهار و تابستان، می توانند بهترین انتخاب برای رفع عطش و از آن مهم تر بهبود روابط میان زوج های جوان باشند.
شربت رز با چاشنی هل
کمتر کسی می تواند در برابر عطر خوش گل سرخ که با هل ترکیب شده از خود مقاومت نشان دهد. بنابراین تهیه نوشیدنی خنکی که از ترکیب هل و گل سرخ تهیه شود می تواند بسیار گوارا و فرح بخش باشد و هر کسی را علاقه مند به مزه کردن آن کند. در کنار این مزایا خواص درمانی و معجزه آسای گل سرخ و هل در درمان ناتوانایی جنسی و سرد مزاجی ارزشی افزوده برای این نوشیدنی به همراه دارد چرا که نه تنها به رفع عطش فرد کمک می کند بلکه می تواند به بهبود روابط زناشویی نیز کمک کند اگر دست کم 3 تا 4 بار در طول هفته مصرف شود.  برای تهیه این کوکتل می توانید از عصاره تهیه شده از گل سرخ استفاده کنید. در یک  لیوان 2 قاشق سکنجبین بریزید و به میزان 3 تا 4 قطره عصاره گل سرخ به آن اضافه کنید. نصف خیار رنده شده را به سکنجبین اضافه کنید و متناسب با ذائقه ای که دارید یک تا 2 عدد هل را درون آن بیندازید. در نهایت یک لیوان آب  خنک اضافه کنید. عصاره گل سرخ و هل از آنجا که در گروه گیاهان دارویی با طبع گرم قرار می گیرند، می توانند تاثیر قابل ملاحظه ای در بهبود روابط زناشویی شما داشته باشند.

نوشیدنی وانیلی ویژه ماه عسل
یکی دیگر از شربت هایی که در بسیاری از کشورهای آسیای شرقی به نوشیدنی ماه عسل نیز مشهور است و خانواده ها نوشیدن آن را به زوج های جوان توصیه می کنند شربت عسل وانیلی است که به دلیل عطر و خاصیت مقوی ای که دارد می تواند به بهبود روابط زناشویی و تقویت بنیه زوج ها کمک کند. مصرف این شربت علاوه بر تقویت قوای جسمی به آرامش زوج ها نیز کمک می کند و می تواند بر ترشح مناسب هورمون تستسترون نیز اثر بگذارد. برای تهیه این شربت کافی است آب ولرم را با 2 تا 3 قاشق عسل طبیعی مخلوط کنید و به آن اندکی پودر، چوب یا عصاره وانیل خوراکی اضافه کنید. بعد از تهیه این شربت آن را درون یخچال بگذارید تا خوب خنک شود. اگر مایل باشید می توانید آن را ولرم هم میل کنید.
با این کوکتل پروژسترون بسازید
یکی از مهم ترین هورمون هایی که میزان آن می تواند به بهبود روابط زناشویی زوج ها کمک کند میزان هورمون پروژسترون بدن است. بی شک تعادل این هومورن و میزان مناسب آن در بدن می تواند خاطر هر زوجی را از این بابت آسوده کند. بنابراین مصرف موادغذایی و گیاهان دارویی که به تولید و تنظیم این هورمون در بدن کمک می کنند بسیار اهمیت دارد. دانه های کدو تنبل، قارچ و اسفناج از جمله سبزی هایی هستند که به کنترل میزان پروژسترون بدن کمک می کنند. نگران نباشید نمی خواهید کوکتلی ازاین سبزیجات به شما معرفی کنیم. کوکتلی که با کمک آن می توانید همین میزان از پروژسترون را دریافت کنید کوکتلی تهیه شده از میوه های تازه بهاری است. می توانید با ترکیبی از انگور، تمشک، کیوی ونعناع تازه یکی از بهترین و مفیدترین کوکتل های سلامت را تهیه کنید. برای تهیه این کوکتل یک عدد کیوی و یک فنجان تمشک را میکس کنید و آن را درون یک لیوان بریزید و سپس متناسب با گنجایش لیوان آب انگور زرد به این ترکیب اضافه کنید. حتی می توانید چند حبه انگور زرد پوست گرفته شده به این کوکتل اضافه کنید. در نهایت چند برگ نعناع را خیلی ریز ساتوری کنید و به کوکتل اضافه کنید. نوشیدن این کوکتل می تواند به تامین پروژسترون بدن کمک کند و کیفیت روابط زناشویی شما را بهتر و مفیدتر کند.
نوشیدنی پالپ دار با طعم انبه
یکی دیگر از نوشیدنی هایی که می تواند به بهبود روند درمان سردمزاجی و بی میلی جنسی کمک کند خوردن میوه انبه یا نوشیدنی های تهیه شده از آن است. ما به شما یکی از نوشیدنی های مفید و سالم را که با انبه و با چاشنی زنجبیل تهیه می شود معرفی می کنیم. این نوشیدنی با توجه به طبع گرم و مزه تندی که دارد بیشتر مورد توجه مردان قرار می گیرد و می تواند به بهبود جریان گردش خون در بدن آنها کمک کند و تا حد زیادی بی میلی جنسی را از آنها دور کند. برای تهیه این نوشیدنی باید پوست انبه را بکنید و آن را درون دستگاه میکسر بریزید و آنقدر آن را میکس کنید تا مایع رقیقی شود. حین میکس کردن می توانید یک فنجان آب خنک نیز به انبه اضافه کنید. بعد از آماده شدن میکس انبه را درون لیوان بریزید و اگر لازم بود کمی دیگر آب یخ به آن اضافه کنید. در نهایت یک برش کوچک از انبه را رنده کرده و به میکس انبه اضافه کنید. حتی می توانید به جای رنده کردن زنجبیل را به حب های خیلی کوچک ببرید و آن را درون مخلوط انبه بیندازید تا یک نوشیدنی پالپ دار مفید آماده کنید.
مخلوط یاس و آناناس را تجربه کنید
گل یاس از آن د

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید