هر روز!
هر روز!

رازهایی که مولتی میلیاردرها هرگز به شما نمی گویند رازهایی

رازهایی که مولتی میلیاردرها هرگز به شما نمی گویند
رازهایی که مولتی میلیاردرها هرگز به شما نمی گویند
: رازهایی که مولتی میلیاردرها هرگز به شما نمی گویند
میلیاردرها رازهایی که دارند که با آنها پولدار شده اند. شما هم اگر می خواهید جزو انسان های پولدار باشید به شما پیشنهاد می کنیم این رازها را بدانید.
به گزارش مولتی میلیاردر شدن مستلزم اراده و پشتکار و تلاش فراوان است. البته داشتن شم اقتصادی هم کمک زیادی در ثروتمند تر شدن می کند. اگر باور و اراده ی عمیقی داشته باشیم، هیچ محدودیتی در رسیدن به آن چه فراتر از آن هستیم موجود نیست. دوستان پولدار بسیاری دارم که مدت ها است از من خواسته اند این مطلب را بنویسم. دیروز با میلیاردرِ آینده، جاش مک آفی (بنیان گذار موسسه ی مک آفی)، گفت وگو می کردم. وی به من می گفت می توان یک شرکت میلیارد دلاری تاسیس کرد. مانند بسیاری از رفقای متمول ام، وقتی صحبت به الگوی ذهنی مولتی میلیاردر شدن می رسد، دیگر نمی تواند جلوی خودش را بگیرد. کنس کول، طراح مشهور مد، گفت چسبیدن به آن چه در ذهن تان می گذرد، کلید تاسیس یک کسب وکار پایدار است. کوین اُ لیری (ستاره ی مجموعه ی تلویزیونی شارک تانک) به من نشان داد که فقط با ایجاد و نگه داشتن روابط سودآور می توان به این هدف رسید. برت جاکوبز، موسس مشترک شرکت البسه ی لایف ایز گود، به من توصیه کرد تا انتظارات و آرزوهای ام را با سهامداران عمده ی شرکت در میان بگذارم. کَت کول، مدیرعامل شرکت سینابون، گفت در این راه هر چیزی را امتحان کنید – ولی فقط بهترین ها را نگه دارید. مارکوس لمونیس، ستاره ی تلویزیونی برنامه ی پرافیت، به من نشان داد چگونه با استفاده از استعدادها ی ام می توانم به همه چیز برسم. کوین پلنک، بنیان گذار و مدیرعامل شرکت آندر آرمر، از تجربه اش که چرا باید فقط بر فروش بهترین محصول تمرکز کرد، سخن گفت. در حال حاضر می توانم با توصیه هایی که از دوستان پولدارم گرفتم، کارم را شروع کنم، ولی در مقام یک مولتی میلیاردر دوست دارم نظرات خودم را راجع به این که چگونه می توان یک کسب و کار بزرگ راه اندازی کرد، برای تان بنویسم: به فراتر از خودتان فکر کنید اکثر آدم ها موفقیت را برای خودشان می خواهند، نه برای دیگران. می خواهند همه ی جوایز را ببرند، اسم شان در مجلات برده شود، و میلیون ها دلار دربیاورند. رسیدن به همه ی این ها خوب است، ولی باید انگیزه ای فراتر و بزرگ تر از خودتان را برگزینید. باید به این درک برسید که اهداف تان از شما بزرگ تر هستند. نگران نباشید زیرا این تفکر، موفقیت های بیش تری را برای تان جذب می کند.
یک رهبرِ از خود گذشته بیش تر به رشد دیگران توجه می کند، و در عوض با این کار باعث رشد خودش نیز می شود. به عنوان سرگرمی، اغلب آهسته می دوم و وزنه می زنم. هنگام انجام این تمرینات، به این نتیجه رسیده ام هرگاه به دیگران کمک می کنم قوی تر و سریع تر از وقتی می شوم که این کارها را به تنهایی انجام می دهم.
کمک به دیگران به همان اندازه از شما وقت می گیرد که بخواهید کاری را برای خودتان انجام دهید. کسانی که می خواهند توانگر شوند، ابتدا باید دیگران را توانا کنند. با متخصصان متحد شوید هر مولتی میلیاردر  گروهی از متخصصانی همراه اش دارد که به وی توصیه های راهبردی می دهند. هر گاه هر فردی به شما اظهارنظری کرد، فقط باید به بهترین شان گوش فرادهید. بسیاری از آدم هایی را می شناسم که به حرف آدم های نادرست گوش دادند و بعدها دچار پیامدهای ویرانگری شدند. در صنعت تان به دنبال آدم های متخصصی بگردید که بتوانید آن ها را تحت تسلط درآورید و با آن ها دوست شوید.
استخدام یک مربی اجرایی، بهترین راه برای رسیدن به مرحله ی بعدی است. ممکن است یک دوست توصیه کند که "باید بیش تر حرکت شنا انجام دهید”، ولی یک مربی به شما نشان می دهد چگونه این حرکت قوی ترتان می کند و به شما انگیزه ی حرکت می دهد. فردی را به عنوان معیار پیدا کنید که بتواند نیازهای تان را شناسایی کند.
اکثر مربیان اجرایی در هر جایی که باشند، معمولا ۱۰ تا ۲۰ درصد درآمد سالانه تان را به عنوان دست مزد طلب می کنند، که اغلب اگر به توصیه هایشان عمل کنید، پرداخت این مبلغ کار چندان سختی نیست. سامانه ای ایجاد کنید که بتوانید از هر چیزی حداکثر استفاده را ببرید مولتی میلیاردر ها نمی توانند این کار را به تنهایی انجام دهند. سامانه ها و فرایند هایی دارند که به آن ها امکان می دهد از توانایی ها و استعدادهای شان حداکثر بهره را ببرند. همیشه راه های بهتر و سریع تری برای انجام کارها وجود دارد. اگر بتوانید سامانه ای برای موفقیت تان ایجاد کنید، در نهایت می تواند کمک خوبی به شما بکند. ولی نکته ی مهم این است که این سامانه ناشی از ایده ی خودتان باشد، نه دیگری.
در هر روز، عادات، ابزار و سامانه های مشخصی دارم که از آن ها کمک می گیرم تا بهتر و موثرتر عمل کنم. پیش از این فکر می کردم باید در ساعت به خصوصی بیدار شوم تا بتوانم به موفقیت برسم، ولی متوجه شدم زمان اوج بهره روی ام بین ساعات ۱۰ شب تا ۴ بامداد است. به شکل خنده داری شب ها دیر می خوابیدم ولی مزایای فراوانی در این کار پیدا کردم. البته، بیداری تا ساعت ۵ برای همه کارساز نیست. باید سامانه ای بیابید که به درد خودتان بخورد. بازاریابی و فروش بازاریابی یعنی این که به همه در مورد خودتان پیام بفرستید، و فروش یعنی این که مردم آن پیام ها را از شما بخرند. بازاریابی کمک تان می کند برای خودتان اعتبار ایجاد کنید و فروش زمانی اتفاق می افتد که آدم ها به شهرت تان اعتماد کنند. بازاریابی مثل نخاع می ماند و فروش مثل ستون مهره ها. اگر پشتوانه ی قدرتمندی می خواهید، باید به هر دوی این مهارت های مهم مسلط شوید.
مولتی میلیاردرها

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید