هر روز!
هر روز!

رازهای تناسب اندام تیلور سوئیفت تیلور سوئیفت، خواننده ی آمریکایی

رازهای تناسب اندام تیلور سوئیفت تیلور سوئیفت، خواننده ی آمریکایی

رازهای تناسب اندام تیلور سوئیفت
تیلور سوئیفت، خواننده ی آمریکایی تبار سبک کانتری، در ۱۳ دسامبر ۲۰۱۳، بیست و چهار ساله شد. ما هیچگاه از او، که توانایی و امکاناتش را هم دارد، انتظار نداریم روزها مست کند و پارتی بگیرد. چرا؟ بخاطر اینکه این دختر سرحال، خوش اندام و زیبای ۱۸۰ سانتی متری، هر روز یک ساعت میدود و به یک رژیم غذایی سالم چسبیده است.
اگرچه تیلور، درباره ی رژیم غذایی و ورزش کردن وسواس ندارد، اما می گوید که مراقبت از اندام و روحیه اش برای او اولویت بالایی دارند.
تیلور سوئیفت، کسی که هر روز یک ساعت بر روی تردمیل میدود، و ترجیح می دهد بجای بستنی و سیب زمینی سرخ کرده، سالاد و ماست بخورد، می گوید: «سلامتی سهم بزرگی از شاد بودن دارد. برای من دویدن یعنی انفجار یک دسته آهنگ های جدید و رفتن به درون بیت ها. بعلاوه من را مجبور می کند تا هرجا هستم یک باشگاه ورزشی پیدا کنم.»
با اینکه تیلور نگران کاهش وزن نیست، اما سعی می کند تا در طول هفته، سالم بخورد و فقط آخر هفته ها ناپرهیزی می کند. او می گوید: «در طول هفته، من تلاش می کنم تا غذاهای سالم بخورم، مثلا سالاد، ماست و ساندویچ های سالم مختلف، بدون نوشیدنی شیرین. سعی می کنم معده ام را سبک نگه دارم، اما برای این کارها هیچ برنامه ی مدونی ندارم.» اما در پایان هفته، تیلور از شیرینی، بستنی، برگر و سیب زمینی های سرخ کرده هم لذت می برد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید