هر روز!
هر روز!

رازهای زندگی خصوصی بهاره افشاری +عکس : رازهای زندگی خصوصی

رازهای زندگی خصوصی بهاره افشاری +عکس : رازهای زندگی خصوصی

رازهای زندگی خصوصی بهاره افشاری +عکس
: رازهای زندگی خصوصی بهاره افشاری +عکس
بهاره افشاری بازیگر سینما و تلویزیون ایران است که راه های موفقیت را به سرعت در سینمای ایران طی نمود. وی در زمینه هنر نقاشی نیز مهارت دارد. 
 
به گزارش : نام : بهاره نام خانوادگی : افشاری تاریخ تولد : 4 تیر 1363 محل تولد : شاهرود، سمنان پیشه : بازیگر، طراح لباس، نقاش تاهل : مجرد
 
 به گزارش پارس ناز بهاره افشاری متولد 4 تیر 1363 در شاهرود سمنان، بازیگر است .دارای دیپلم بازیگری است و فارغ التحصیل رشته نقاشی میباشد پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انجام میداد او پیش از آنکه یک بازیگر باشد یک طراح لباس حرفه ای است

 
وی پیش از آن که یک هنرپیشه و بازیگر باشد یک طراح لباس است طراحی که مزون داشته و با برگزاری شوهای لباس بسیاری از بازیگران را مشتری خود کرده بود به نحوی که در سال 83 مجله چلچراغ در گفتگو او را جوانترین طراح لباس ایران معرفی کرد.

بهاره افشاری در گذر زمان
 
پدرم تولیدی لباس داشت و من از کودکی به مدلهای لباس و ترکیب رنگ ها علاقمند بودم .دوست داشتم طراح لباس شوم از مدرسه سوره در رشته تئاتر دیپلم گرفتم. از سویی روز به روز علاقه ام به طراحی لباس هم بیشتر میشد بنابراین معلم گرفتم و پیگیر این موضوع یعنی صنعت مد، شدم. کارم را به صورت جدی شروع کردم.بهاره افشاری یک برادر دارد.

 
بابک افشاری برادر بهاره با دختر آقای سهیلی صبا سهیلی ازدواج کرده است. به گفته وی من در عروسی برادرم یک ساعت نشستم، چون نمیخواستم دیگران را معذب کنم.

بابک افشاری
 
شرکت طراحی بهاره افشاری
افشاری در حال حاضر به همراه تنها برادرش یک شرکت طراحی دارند مدیر بخش طراحی لباس را خودش بر عهده دارد که البته به خاطر مشغله کاری دیگر مثل سابق نمی تواند کار طراحی انجام دهد و بیشتر کارهای معماری در شرکت انجام می شود در این شرکت کاری گرافیک ، معماری و طراحی صنعتی انجام می شود .بهار و برادرش بابک و صبا سهیلی هیئات مدیره و شریک در این شرکت هستند.

 
افشاری فعالیت هنری اش را سالها قبل با یک سریال آغاز کرد. اما به علت تجربه بد در آن کار دوست ندارد از آن کار در کارنامه هنری خود نام ببرد و تصمیم گرفت تا برای همیشه از دنیای بازیگری کنار برود.

 
اما کیانوش عیاری توانست بعد از گذشت چندسال این بازیگر جوان را راضی به همکاری کند تا در جدیدترین ساخته اش که سرگذشت دکترمحمد قریب است به ایفای نقش بپردازد.وی در این کار در دو نقش بازی میکند و پس از آن یک پیشنهاد ناب و نوین سومین کار هنری او رارقم زد. نقش فرشته برای او به قدری خاص بود که برای لوث شدنش حاضر نیست هر نقش دیگری را بپذیرد.

تصاویر بهاره افشاری
 
بهاره افشاری با فیلم ناف به کارگردانی محمد شیروانی در سال 1381 وارد سینما شد. او پس از آن در فیلم های صد سال به این سالها و تسویه حساب به ایفای نقش پرداخت.او در سال 1392 در فیلم معراجی ها به ایفای نقش پرداخت. معراجی ها فیلمی به کارگردانی مسعود ده نمکی و محصول سال ۱۳۹۲ است.افشاری در سال 1393 در سریال آخرین بازی به کارگردانی حسین سهیلی بازی کرده است.
 
مدتی شایعه ازدواج او با بنیامین بهادری به گوش می رسید و این شایعه با ازدواج بنیامین دروغ از آب درآمد و توسط فن پیج شایعه شد.وی با انتشار عکس صفحه دوم شناسنامه خود، این شایعات را تکذیب کرد.

 
جنجال و ماجرای ممنوع الکاری
بهاره افشاری که از سال بعد از اکران فیلم پایان نامه به مدت سه سال در سینما ممنوع الکار شده بود، در برنامه دید در شب در این مورد گفت: چطور من میتوانم روبروی مردمی بایستم که مرا بهاره افشاری کرده اند. ابتدا به عنوان یک فیلم پلیسی اکشن ساده با او قرار داد بسته شده و بعد برای خروج از فیلم مجبور بوده هشتاد میلیون خسارت بدهد در حالی که چنین پولی را نداشته است.او گفت پلان هایی بوده که بیست بار اشتباه بازی کرده و در نهایت مجبور به تن دادن به بازی شده است.

درباره بهاره افشاری
 
هویت بازیگر زنی که تهدید به قتل شده بود افشا شد
در حالی که در خبرها نامی از این بازیگر برده نشده بود در اخبار بیست وسی نام این بازیگر مشخص شد و این بازیگر یعنی بهاره افشاری در گفت و گویی با خبرنگار این برنامه، جزییات بیشتری از این ماجرا را بازگو کرد.مدتها بود که در یکی از شبکه های اجتماعی فعالیت داشتم تا این که چندی پیش فردی که صفحه مرا دنبال میکرد و مدعی بود که از علاقه مندان من است، برایم پیام فرستاد و پیشنهاد ازدواج داد.
 
ابتدا پیام او را جدی نگرفتم اما از همان زمان مزاحمت هایش شروع شد و مدام پیام میفرستاد و درخواستش را تکرار میکرد.سرانجام به او جواب منفی دادم اما پس از این ماجرا تهدیدهای او شروع شد.
 
او در شبکه های اجتماعی به من توهین میکرد و حتی تهدید میکرد که مرا به قتل میرساند یا اینکه رویم اسید میپاشد.مزاحمت های او باعث شده بود که آرامش و آسایش نه از من که از خانواده ام نیز سلب شود و درنهایت تصمیم گرفتیم از این فرد شکایت کنیم.مأموران با بررسیهای تخصصی موفق شدند محل زندگی این مرد را در یکی از مناطق غربی شهر کرج شناسایی و او را دستگیر کنند.
 
متهم پس از انتقال به اداره پلیس به جرم خود اعتراف کرد و مدعی شد که از مدت ها قبل به خانم بازیگر علاقه مند شده و قصد ازدواج با او را داشته اما وقتی جواب رد شنیده عصبانی شده و شروع به تهدید او کرده است.
 
بهاره افشاری در فیلم تسویه حساب
تسویه حساب نام فیلمی از تهمینه میلانی است که در سال 1386 سا

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید