هر روز!
هر روز!

راز زیبایی ستارگان هالیوودی : راز زیبایی ستارگان هالیوودی

راز زیبایی ستارگان هالیوودی : راز زیبایی ستارگان هالیوودی

راز زیبایی ستارگان هالیوودی
: راز زیبایی ستارگان هالیوودی
: راز زیبایی Demi Moore دمی مور  53 ساله چیست؟
به گزارش : حجامت : او روش حجامت را برای تصفیه خون بدن اش به کار گرفته است. همچنین از رژیم غذایی شامل شربت افرا، آب لیمو و کوکتل فلفل قرمز استفاده می کند. او می گوید: «این مواد برای سلامتی بسیار مناسب هستند.»

 
راز زیبایی Nicole Kidman نیکول کیدمن  48 ساله چیست ؟
ضد آفتاب: این بازیگر استرالیایی از پوست خود در مقابل آفتاب محافظت می کند زیرا معتقد است اشعه های آفتاب بیشترین ضرر را به پوست می رسانند. او می گوید: «من هر روز از کرم ضد آفتاب استفاده می کنم و هیچوقت در معرض مستقیم نور آفتاب قرار نمی گیرم.»

 
راز زیبایی Vanessa Williams ونسا ال. ویلیامز 52 ساله چیست ؟
ورزش: او عاشق ورزش و تحرک است و می گوید: «من اغلب با دوستانم برای ورزش، به خصوص در فصل تابستان، به بیرون از خانه می روم.» البته او اعتراف کرده که هر چند وقت یک بار بوتاکس نیز می زند. «من زیبایی طبیعی را دوست دارم به همین دلیل فقط گاهی چین های پیشمانی ام را با تزریق از بین می برم.»

 
راز زیبایی Jennifer Aniston جنیفر آنیستون 46 ساله چیست ؟
یوگا: او 5 روز از هفته خود را به ورزش یوگا اختصاص می دهد. از طرف دیگر مدل موهای او و به خصوص رنگ روشن موهایش، چهره او را بازتر و جوان تر از قبل می سازد.

 
راز زیبایی Mary-Louise Parker مری-لوئیز پارکر 51 ساله چیست ؟
ژن : او در مورد عادات بد گذشته خود چنین می گوید: «من سیگار و مشروبات الکی را ترک کردم، اما جدا از آن مادرم پوست خیلی خوبی داشت. او اکنون 85 سال سن دارد. البته او از محصولات ضد پیری طبیعی نیز استفاده می کند و حتی اعتقاد دارد که آنها را برای فرزندانش نیز می تواند به کار گیرد.»
 

 
راز زیبایی Salama Hayek سلما هایک  49 ساله چیست؟
رنگ درمانی: این هنرپیشه و کارگردان سینما در انتخاب رنگ لباس هایش وسواس به خرج می دهد. او رنگ های ساده را نمی پسندد. او در این باره می گوید: «من دوست ندارم آبی باشم یا حتی سبز، من می خواهم خودم باشم. من همیشه به گونه ای مد روز |آرایش |سرگرمی |اخبازمی کنم که خودم از آن لذت ببرم. حتی زمانی که تنها هستم هم عطر می زنم.»
 

 
راز زیبایی Diane Lane دایان لین 50 ساله چیست ؟
یوگا: این بازیگر عاشق ورزش یوگا است. «من هر زمان که بتوانم این ورزش را انجام می دهد. انعطاف پذیری بدن برای من اهمیت بسیاری دارد و در زندگی و کارهای روزانه من نیز تاثیر خوبی می گذارد.»
 

 
راز زیبایی Halle Berry هلی بری 49 ساله چیست ؟
میوه: هلی بری از میوهای تازه برای پاک سازی پوست خود استفاده می کند. او هر روز صبح، قبل از هر مرطوب کننده ای، ویتامین سی های طبیعی را به پوست خود می مالد.

 
 
راز زیبایی Naomi Watts نائومی واتس 47 ساله چیست ؟
طبیعت: او سعی می کند همیشه به خارج از خانه برود و مدیتیشن کند. «من از فضای بیرون از خانه لذت می برم، دوست دارم در کنار درختان و آب های روان بنشینم و با خودم کمی خلوت کنم.» البته در کنار همه آنها، او به میزان کافی آب می نوشد و دوست دارد روش های طبیعی را برای جوان ماندن به کار گیرد. نائومی واتس می گوید: «مادرم همیشه به من می گفت که از خشک کردن موهایم بپرهیزم. من هم به حرف او گوش می کنم.»

 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید