هر روز!
هر روز!

راز چربی سوزی جاستین بیبر : راز چربی سوزی جاستین

راز چربی سوزی جاستین بیبر : راز چربی سوزی جاستین

راز چربی سوزی جاستین بیبر
: راز چربی سوزی جاستین بیبر
: جاستین بیبر حاشیه ساز حالا روزهایش را با ورزش کردن می گذراند و برای عضله ساختن از رژیم غذایی سالم کمک می گیرد.
 
به گزارش : اگر ستاره موسیقی غرب در سال‌های نوجوانی دهه شصتی‌ها انریکه یا جرج مایکل  بود، نوجوانان امروز  رویای نشستن روی صندلی کنسرت جاستین بیبر را در سرشان می‌پرورانند. اغلب ما جاستین را با آهنگ‌های دلنشین و البته حاشیه‌سازی‌هایش می‌شناسیم و شاید شمایی که گاهی به‌خاطر کج‌خلقی‌هایش خیال طرفداری کردن از او را از سرتان بیرون می‌کنید، ندانید که زندگی جاستین جوان، آنقدرها هم که برخی رسانه‌ها می‌گویند ناسالم نیست.
گرچه جاستین گاهی با یک اشتباه خودش را به تیتر یک رسانه‌های زرد تبدیل می‌کند اما همان رسانه‌ها هیچ‌وقت به ما نگفته‌اند این خواننده جوان بیشتر ساعات روزش را با تمرین‌های ورزشی می‌گذراند و این روزها بیشتر از هر زمانی برای انتخاب و حفظ یک رژیم غذایی سالم تلاش می‌کند. اگر شما هم دوست دارید مثل جاستین ظاهری لاغر اما ورزشکاری برای خودتان درست کنید، رازهای سلامتش را در این صفحه بخوانید. ما به شما می‌گوییم هنرمند محبوب‌تان چه می‌خورد و چطور زندگی می‌کند.
جاستین آرنولد نمی‌شود
حتی اگر جاستین بیبر تمام عمرش را در باشگاه‌های ورزشی صرف کند به آرنولد بدل نمی‌شود. از نظر بدنی، بیبر یک اکتومورف به شمار می‌آید. اکتومورف‌ها حتی اگر قدبلند باشند، لاغرند و حجم چربی و عضله بدن‌شان کم است. این ویژگی به علاوه داشتن شانه‌ها و باسن کوچک باعث می‌شود که اکتومورف‌ها قدرت و توان عضلانی پایینی داشته باشند و آسان‌تر آسیب ببینند. بیبر هم از این قاعده مستثنا نیست. او لاغر است و با وجود رژیم غذایی خاص و ورزش‌هایی که هر روز انجام می‌دهد، ظاهری ظریف دارد. به همین دلیل جاستین نمی‌تواند رژیم غذایی پرکالری و سنگینی را که بدنسازها برای عضله‌سازی می‌گیرند انتخاب کند و مجبور است برای خورد و خوراکش اصول خاص‌تری را مورد توجه قرار دهد. بدون چربی اضافه. . . جاستین با کمک مربی بدنسازی و رژیم‌درمانگرش، توانسته حجم چربی بدنش را تا یک‌رقمی شدن پایین بیاورد و با عضلانی‌تر کردن بدنش تا آنجا که برای یک اکتومورف مقدور است، هیکل سالم و ورزشکاری برای خود بسازد. می‌خواهید راز خوش‌تیپی او را بدانید و به یک جاستین بیبر تبدیل شوید؟ نیازی نیست صبح تا شب روی تردمیل بدوید و وزنه‌های سنگین‌ بردارید. از سال 2013 تا امروز، جاستین هر روز چهاروعده 40 دقیقه‌ای ورزش می‌کند. انتخاب چنین شیوه‌ای برای اکتومورفی مثل بیبر که بدنی ظریف دارند، منطقی است چراکه بدن اکتومورف‌ها زیر تمرین‌های سنگین بدنسازی تاب نمی‌آورد. پس اگر شما هم یکی از آنها هستید و ایده‌آل زیبایی اندام از نظرتان جاستین است، بیهوده همه روزتان را به ورزش‌های سنگینی که می‌توانند شما را از پا دربیاورند، اختصاص ندهید. بپر تا بیبر شی حرکات ورزشی که او در وعده‌های 40 دقیقه‌ای‌اش انجام می‌دهد، پیچیده و سنگین نیست. راز زیبایی اندام بیبر این است که در تمرین‌های ورزشی‌اش، حرکاتی را انتخاب می‌کند که همزمان اعضای مختلف بدنش را درگیر می‌کنند. او برای هر قسمت از بدنش، سه تمرین را انجام می‌دهد و این تمرین‌ها را در چهار نوبت انجام می‌دهد؛ یعنی برای هر گروه عضلانی  12بار تمرین انجام می‌دهد و با همین تکرار حرکات، تاثیر آنها را بیشتر می‌کند. ورزش‌های مورد علاقه بیبر، پلایومتریک (نوعی از تمرین‌های ورزشی بر پایه حرکات سرعتی، قدرتی و بهبود عملکرد سامانه عصبی- عضلانی است که برای افزایش کارایی در یک رشته ورزشی خاص انجام می‌شود) و ورزش‌های پرشی است.

راز چربی‌سوزی جاستین بیبر
گرچه تمرین‌های کوتاه اما مستمر ورزشی این هنرمند به سوختن چربی‌های مازاد بدنش کمک می‌کند اما بیبر در رژیم غذایی‌اش هم اصولی را رعایت می‌کند که به فرآیند چربی‌سوزی کمک بیشتری کنند. نوشیدن آب و چای سبز فراوان چیزی است که بیبر آن را به جزئی ثابت از زندگی‌اش تبدیل کرده است. چای سبز، یک چربی‌سوز طبیعی است و سرشار از آنتی‌اکسیدان‌هایی است که می‌تواند سلامت او را تضمین کنند. گذشته از این، در این نوشیدنی میزان زیادی کافئین خوب گنجانده شده که انرژی بیبر برای انجام فعالیت‌هایش را بیشتر می‌کند. او به برنامه غذایی روزانه‌اش مقداری پروتئین هم اضافه می‌کند تا مطمئن شود عضلاتش همه چیزهایی که برای رشد نیاز دارند را در اختیار گرفته‌اند. زندگی با میان‌وعده‌ها اگر شما هم مثل جاستین بیبر یک اکتومورف باشید، عضله ساختن برای‌تان کار آسانی نخواهد بود. اکتومورف‌ها به‌راحتی نمی‌توانند وزن‌شان را بالا ببرند به همین دلیل بیبر حواسش هست که با تغذیه مناسب، انرژی بیشتری دریافت کرده و همه‌چیز را برای بالا رفتن وزنش فراهم کند. جاستین بیبر رژیم غذایی سالمی دارد اما به‌خاطر اینکه برای انجام ورزش‌ها، تمرین‌ها و پرورش عضلاتش کالری لازم را دریافت کند، هر روز بین چهار تا شش وعده غذا می‌خورد و اگر روز پرکار و پرجنب و جوشی داشته باشد، تعداد این وعده‌ها را بیشتر هم می‌کند. او نظم غذایی‌اش را حفظ می‌کند و برای آسان شدن هضم غذا، سراغ وعده‌های کوچک با تعداد بیشتر می‌رود. همین افزایش تعداد وعده‌های غذایی به جای ب

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید