هر روز!
هر روز!

راهپیمایی اعتراضی اصفهانی ها تا فرایبورگ!/ جامعه جهانی سکوت مرگ خود

راهپیمایی اعتراضی اصفهانی ها تا فرایبورگ!/ جامعه جهانی سکوت مرگ خود

راهپیمایی اعتراضی اصفهانی ها تا فرایبورگ!/ جامعه جهانی سکوت مرگ خود را در برابر کشتار مسلمانان میانمار بشکند
: راهپیمایی اعتراضی اصفهانی ها تا فرایبورگ!/ جامعه جهانی سکوت مرگ خود را در برابر کشتار مسلمانان میانمار بشکند
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازصاحب‌نیوز، امروز پس از اقامه نماز پرصلابت نماز جمعه در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) اصفهان، مردم شهیدپرور و ولایتمدار اصفهان با مشت های گره کرده و با شعارهای انقلابی جنایات وحشیانه و نسل‌کشی بی‌رحمانه‌ی دولت مزدور و بودائیان افراطی علیه مسلمانان بی‌گناه، مظلوم و بی‌پناه میانمار را محکوم کردند.
به گزارش : مردم اصفهان همواره در همه صحنه ها نشان داده اند که به تبعیت از امام راحلشان و رهبر معظم انقلاب به میدان آمده و فریاد انزجارشان را بر سر مستکبران و ظالمان سر دادند.
مسئله فاجعه آمیز میانمار که در آن کودکان، زنان و مردان بی پناه را به آتش می کشند، این ایام جلوی چشم همه ملت ها، اسلامی و غیر اسلامی در حال رخ دادن است و متأسفانه همچون همیشه کشورهای به اصطلاح مدعی حقوق بشر انگار نه انگار که چنین وقایعی شکل گرفته، سکوت مرگ گرفته اند و اصلاً واکنشی نشان نمی دهند تازه رژیم منحوس کودک کش صهیونیستی با کمال وقاحت حمایت علنی خود را از این کشتار نشان می دهد و از فروش تسلیحات به آنان صحبت به میان می‌آورد.
ای کاش حداقل مسئولان بلاد اسلامی همچون رهبر مقتدر جمهوری اسلامی با شجاعت چنین فجایعی را محکوم و اقدام عملی در قبال انجام می دادند تا ظالمان، مستکبران و حاکمان خون‌خوار بدانند مسلمانان در سراسر جهان حامی یکدیگرند، اما صد افسوس.
مردم ایران اسلامی و به تبع مردم اصفهان بار دیگر وظیفه خود دانستند تا ضمن محکوم کردن چنین فجایع غم انگیز و ظالمانه ای در شهر و دیار خود به میدان آمده و به صورت عملی انزجارشان را نشان دهند.
امروز مردم اصفهان با شعارهایی از جمله «قتل عام مسلمان میانمار، جنایت دوباره استکبار»، «سکوت در برابر جنایت، خیانت است خیانت است خیانت»، «جرم مسلمان میانمار چیست، این قتل عام فاجعه انسانی است» و «سکوت مدعی حق بشر، شد موجب کشتار نسل بشر» به کشتار مردم مظلوم و بی پناه میانمار که به دست عده ای افراطی با حمایت دولت مرکزی و در رأسش آن زن ریر برنده جایزه صلح نوبل هنوز در حال انجام است، معترض شدند و از جامع جهانی خواستند تا در قبال این رفتار ظالمان بی‌تفاوت ننشینند و اقدامی عاجل انجام دهند.
بر این اساس، اصفهانی ها امروز با راهپیمایی از مسیر مصلای نماز جمعه اصفهان، خیابان مصلی به سمت چهارراه فرایبورگ همبستگی خود با مردم مسلمان و مظلوم میانمار را اعلام کرده و خشم و انزجار خود را نسبت به جنایات دولت مستکبر و ارتش جنایتکار میانمار به نمایش گذاشتند.
 
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید