هر روز!
هر روز!

راهکارهای خانگی برای رفع جوش و آکنه های صورت راهکارهای

راهکارهای خانگی برای رفع جوش و آکنه های صورت راهکارهای

راهکارهای خانگی برای رفع جوش و آکنه های صورت
راهکارهای خانگی برای رفع جوش و آکنه های صورت
راهکارهای خانگی برای رفع جوش و آکنه های صورت : راهکارهای خانگی برای رفع جوش و آکنه های صورت
: راهکارهای خانگی برای رفع جوش و آکنه های صورت
به گزارش : جوش های صورت را با بیکینگ پودر درمان کنید
اختصاصی :
عصاره نعناع برای از بین بردن جوش و آکنه
عصاره نعناع بهترین درمان خانگی برای رفع جوش و آکنه است . برای این کار باید کمی نعناع دم کنید و آن را با پنبه روی پوست صورت تان بمالید . اجازه دهید دم جوش نعناع برای 10 دقیقه روی صورت تان بماند و بعد از آن بشویید .
آب لیموترش برای از بین بردن جوش و آکنه
استفاده از لیموترش یکی از راهکارهای از بین بردن جوش و آکنه است . برای این منظور کمی آب لیموترش تازه روی صورت تان بمالید ، به طوری که کل صورت تان خیس شود . حتی می توانید لیمو را نصف کنید و روی صورت تان تاجایی بمالید که همه جای صورت خیس شود . این کار برای از بین بردن جوش و آکنه 2 تا 3 بار در هفته کافی است .
پرتقال و تخم مرغ برای از بین بردن جوش و آکنه
پرتقال هم برای از بین بردن جوش و اکنه مفید است . برای این منظور پوست پرتقال را خرد کنید و با آب بجوشانید . سپس پوست پرتقال جوشانده را روی صورت تان بگذارید و بعد از نیم ساعت صورت را بشویید . علاوه بر آن می توانید آب پرتقال را با یک تخم مرغ مخلوط کرده و همانند ماسک روی پوست تان بگذارید و بعد از چند دقیقه صورت تان را بشویید . این ماسک به خوبی جوش و آکنه ها را از بین می برد و به پوست تان شفافیت و درخشندگی می دهد .
بیکینگ پودر برای از بین بردن جوش و آکنه
با استفاده از ترکیب خمیر دندان و بیکینگ پودر می توانید جوش های صورت تان را درمان کنید . خمیر دندان و بیکینگ پودر در هر خانه ای وجود دارد اما باید اطمینان داشته باشید که به این دو ماده حساسیت ندارید . نیازی نیست برای پی بردن به این مساله به دکتر مراجعه کنید ، بلکه کمی بیکینگ پودر در آب بریزید و آن را روی پوست بازویتان بگذارید . اگر با این کار روی پوست دچار قرمزی و خارش شدید سریعا آن را از روی پوست پاک کنید . در این صورت پوست تان حساسیت دارد و نباید این ماده را روی صورت تان بگذارید . در غیر این صورت می توانید از بیکینگ پودر برای درمان جوش و آکنه ها استفاده کنید و برای تاثیر بیشتر کمی هم خمیر دندان روی آن بمالید . حتی اگر با این کار پوست تان دچار خارش شد ، کمی صبر کنید تا رفع شود .
اسانس گل رز برای از بین بردن جوش و آکنه
با استفاده از اسانس گل رز می توانید جوش های پوستی را از بین ببرید . برای این کار بعد از حمام یا بعد از این که صورت تان را می شویید ، آن را با آب گل رز بشویید . برای دست یابی به نتیجه باید این کار را چند روز انجام دهید .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید