هر روز!
هر روز!

راهکارهای موثر برای پرپشت نشان دادن موها راهکارهای موثر برای

راهکارهای موثر برای پرپشت نشان دادن موها راهکارهای موثر برای

راهکارهای موثر برای پرپشت نشان دادن موها
راهکارهای موثر برای پرپشت نشان دادن موها
راهکارهای موثر برای پرپشت نشان دادن موها : راهکارهای موثر برای پرپشت نشان دادن موها
: راهکارهای موثر برای پرپشت نشان دادن موها
به گزارش : جمع کردن مداوم موها باعث ریزش می شود
اختصاصی:  
هر بار که موهایتان را شانه می کنید با دسته ای از تارهای مو رو به رو می شوید که روی برس یا شانه سرتان باقی مانده است . با این وجود هر روز با چهره ای نگران به حجم موهایتان نگاه می کنید . البته ممکن است حجم موهایتان واقعا هم کم نباشد و تنها چند اشتباه کوچک باعث کم پشت نشان شدن موها شده باشد. در ادامه چندین راهکار معرفی می کنیم تا حجم موهایتان را بیشتر نشان دهد .
موهایتان را خیلی داغ نکنید
در هنگام مد روز |آرایش |سرگرمی |اخبازموها استفاده از گرمای زیاد باعث صاف یا فر شدن موها می شود . شاید این کار باعث شود موهایتان جذاب شود اما قطعا به موهای شما آسیب می زند . یک محصول آرایشی مو مانند دستگاه لخت کننده و فر مو می تواند تا 400 درجه هم داغ شود اما شما نباید از این حرارت برای شکل دهی به موهایتان استفاده کنید .
حرارت بالا به پوشش موها آسیب می زند و باعث شکستگی شان می شود که این مساله باعث کم حجم نشان دادن موها می شود . البته می توانید قبل از استفاده از این وسایل از محافظ های حرارتی هم استفاده کنید .
موهایتان را خیلی کوتاه نکنید
زنانی که موهایشان روی شانه یا بلندتر است ، وقتی موها را خیلی کوتاه می کنند باعث می شود حجم موها ناگهان خیلی کم به نظر برسد . پس اگر می خواهید تغییر شکلی در موهایتان ایجاد کنید ، چتری بگذارید یا فقط جلوی موهایتان را کمی کوتاه کنید تا بخشی از آن روی پیشانی تان بریزد . با این کار حجم موهایتان بیشتر به نظر می رسد .
موهایتان را هایلایت کنید

اگر می خواهید موهایتان پرحجم تر به نظر برسد ، از یک رنگ استفاده نکنید . باید برای پرپشت شدن موها به دنبال هایلایت باشید . هایلایت متفاوت از رنگ موی زمینه باعث عمق دهی به رشته موها می شود . پس برای موها تنها از یک توناژ رنگی استفاده نکنید . می توانید هایلایتی با رنگ متفاوت انتخاب کنید تا حجم موهایتان بیشتر به نظر برسد .
در هنگام رنگ کردن مو به رنگ پوست تان توجه کنید
وقتی رنگ پوست صورت تان سفید است و موهایتان را بلوند پلاتینیومی کرده اید ، تعجبی ندارد اگر موهایتان خیلی کم حجم به نظر برسد . با این وجود هرچقدر رنگ مویتان به رنگ پوست تان نزدیک تر باشد ، حجم موها کمتر می شود و کم پشت تر خواهد شد .
موهایتان را درست کوتاه کنید

اگر تارهای مویتان نازک است ، کاملا طبیعی است که کم حجم تر به نظر برسد . پس اگر می خواهید تغییری در موهایتان بوجود آورید به دنبال کوتاه کردن طول موها نباشید . موهایتان را باید لایه لایه کوتاه کنید و طول هر لایه در اندازه متوسط کوتاه شود . با این کار موها روی هم می ریزد و پرپشت تر به نظر می رسد .
از برس های گرد استفاده کنید
اگر می خواهید به موهایتان حجم دهید ، به سراغ برس های تخت و فلزی نباشید . وقتی با برس گرد موهایتان را سشوار بکشید ، موها حجم بیشتری خواهد داشت . پس هر وقت می خواهید به موهایتان حجم بیشتری دهید با این برس ها سشوار بکشید و موهایتان را شانه بزنید .
موهایتان را خیلی تیره نکنید
اگر می خواهید حجم موهایتان بیشتر به نظر برسد ، به سراغ رنگی چند درجه روشن تر باشد . وقتی موهایتان را تیره می کنید ، فرق تان به وضوح  دیده می شود و خیلی پهن به نظر می رسد . به این صورت است که حجم موها  کمتر از واقعیت نشان داده می شود . با این وجود اگر رنگ موی تان را دوست دارید از ترفند سایه چشم و ابرو استفاده کنید تا فرق تان پوشیده شود .
موهایتان را خیلی جمع نکنید
با جمع کردن موها در حقیقت فولیکول های مو را جمع می کنید و باعث شکستگی شان می شوید که نتیجه ریزش مو و کم حجم شدن موها می شود . در واقع اصلی ترین تبعات جمع کردن و بستن مو به شکل دم اسبی ریزش مو و کم حجم شدن موها است . پس همیشه موهایتان را نبندید .
محصولات آرایشی مناسبی انتخاب کنید
اگر کیفیت و پرپشت شدن موها برایتان اهمیت دارد ، محصولات مناسبی برای آنها انتخاب کنید . زیاد به تجویزهای دیگران توجه نکنید زیرا ممکن است محصولی که برای آنها مناسب است برای شما همان تاثیر مثبت را نداشته باشد . در حالت کلی محصولاتی با پایه روغنی و سیلیکونی با خوابیدن در لا به لای مو باعث ضخیم نشان دادن تارهای مو می شود .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید