هر روز!
هر روز!

رضا عطاران ؛ همسر و دخترش/عکس خانواده خوشبخت به

رضا عطاران ؛ همسر و دخترش/عکس خانواده خوشبخت 
 به

رضا عطاران ؛ همسر و دخترش/عکس
خانواده خوشبخت
به گزارش خانواده سبز ، رضا عطاران و فریده فرامرزی زوج خوشبخت و البته هنرمندی هستند که از سال 73 تصمیم گرفتند زیر یک سقف به زندگی ادامه دهند. شاید برایتان جالب باشد تعریف بازیگر خوب و با اخلاق کشورمان را در مورد خوشبختی بدانید:
«هر چه قدر که در زندگی پیش می روم احساس می کنم هر اندازه ازخودگذشتگی بیشتر باشد، تو بتوانی مسایلی را که به نظرت چیزهای خوبی نیست، تحمل کنی، هم خودت از زندگی بیشتر لذت می بری و هم اطرافیان و خانواده ات از زندگی در کنار تو خوشحال و راضی اند. پول چیز خوبی است اما به خوشبختی ربطی ندارد و به تنهایی نمی تواند ضامن خوشبختی خانواده باشد. قصه خوشبختی ما هم، این چنین بود.»
علاقه به موسیقی
هر کس که کار های عطاران را دنبال می کند می داند که او به موسیقی و خوانندگی هم علاقه دارد. صدایی که پر از صمیمیت است و خیلی خوب می توانی با آن ارتباط برقرار کنی. از او در مورد علاقه اش به موسیقی می پرسم که درجواب می گوید: «کارهایی که در زمینه موسیقی انجام داده ام را نمی توان به حساب دانش موسیقی من گذاشت، بلکه شاید می توان علاقه ام به موسیقی را دلیل این کارها دانست. در آن زمان که خوانده ام، احساس کرده ام. چیزی که قرار است خوانده شود، خیلی به درجه کیفی صدا و درست خواندن مرتبط نیست و بیشتر احساس است که باید برانگیخته شود. مثل سریال «متهم گریخت» که با آقای مدرس خواندیم و یا ترانه «کوچه اقاقیا»، که خودم خیلی آن را دوست دارم. شما وقتی این ترانه ها را گوش می دهید، شاید صدای من خیلی فالش باشد، اما چون صمیمیت در کار دیده می شود، کسی احساس نمی کند که دارد صدای بدی می شنود.»
رضا عطاران ؛ همسر و دخترش/عکس

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید