مسیر سبز
مسیر سبز

رضا یزدانی:با یغما مشکلی ندارم! تماشا: رضا یزدانی با انتشار

رضا یزدانی:با یغما مشکلی ندارم! 
 تماشا: رضا یزدانی با انتشار

رضا یزدانی:با یغما مشکلی ندارم!
تماشا: رضا یزدانی با انتشار آلبوم «ساعت فراموشی» نشان داد هر وقت حس شود او دیگر سوژه ای برای ارائه ندارد، یک آس جدید رو می کند و دوباره بازگشتی بزرگ را تجربه می کند.

واکنش هایی که به آلبوم این خواننده شد نشان داد، او شناخت خوبی از طرفدارانش دارد و می تواند به خوبی آنها را با خود به سمت فضاهای جدید بکشد.

یزدانی قرار است 26 اسفند و در دو سانس روی صحنه برود. همین بهانه خوبی بود که با او به گفت و گو بنشینیم.*کنسرت بیست و ششم تو چه فرقی با اجرای چند ماه پیشت خواهد داشت؟

چند تراک جدید را برای اولین بار در این برنامه می خوانم و در بخشی از برنامه هم بعضی قطعات را به صورتی خاص به اجرا درخواهیم آورد که قطعا موردتوجه قرار خواهد گرفت. برخی فضاسازی های جالب را هم در نظر گرفته ایم که به نظرم به خوبی می توانند لحظات بکری را در سالن ایجاد کنند. در ضمن برای بالای 70 درصد قطعات هم تصویر در نظر گرفته ایم. یعنی کلیپ ساخته ایم که چیز خوبی از آب درآمده است.

*قبول داری روند کنسرت های پاپ در ایران به شدت تکراری شده و صدای خیلی ها را درآورده است؟

دلیلش این است که در ایران با این امکانات کاری بیشتر از این نمی توان کرد. وقتی ما سالن را ساعت 2 تحویل می گیریم و ساعت 6 هم باید به اجرای برنامه بپردازیم، چه کار می شود کرد؟ در 4، 5 ساعت که نمی شود کاری کرد. اگر از دو سه روز پیش سالن را می گرفتی می شد طراحی صحنه کرد و کارهای زیادی که قطعا به جذاب تر شدن برنامه هم کمک می کرد ولی متاسفانه اوضاع همینی است که می بینیم.

*این روند به ریزش مخاطبان موسیقی ختم نمی شود؟

نه. آنها شرایط را می دانند و خودشان بهتر در جریان واقعیت ها هستند. البته ما تا جایی که امکانش هست سعی کرده ایم که از امکانات استفاده کنیم تا شرایط جوری شود که همه از آن لذت ببرند. ما برای اینکه روند برنامه یکنواخت نشود از جلوه های تصویری استفاده کرده ایم و طراحی صحنه هم داریم.*خودت هم که بازیگر خوبی هستی روی استیج.

من وقتی روی صحنه می روم از همه وجودم مایه می گذارم تا به همه خوش بگذرد. روی استیج هم از تجربه های بازیگری ام استفاده می کنم تا بیشتر بتوانم فضا را مدیریت کنم. باید سالن را بتوانی روی دستت نگه داری و این خیلی مهم است.

*صحت دارد که این کنسرت قرار است برای یک روز دیگر تمدید شود؟

بله، احتمالش هست. استقبال از بلیت فروشی خیلی خوب بوده.

*آلبوم هایی که جدیدا در بازار موسیقی کشور منتشر شده را چطور دیدی؟

راستش را بخواهید هنوز وقت نکرده ام. به شدت درگیر تمرین برای کنسرت و چند اجرای ارگانی و خواندن ترانه تیتراژ و سینما هستم.

*پس سرت حسابی شلوغ است؟

خیلی. آخر سال است و بالاخره همیشه همین طور است.*اوضاع بازار موسیقی را چطور می بینی؟

ظاهرا که همه چیز خوب و مرتب است. کنسرت ها سر وقت برگزار می شوند و آلبوم ها هم در بازار منتشر می شوند. چرخ بازار در حال چرخیدن است و امیدوارم به مرور بهتر و بهتر هم شود. پخش سوپرمارکتی هم در این روند به نظرم خیلی تاثیر داشته.

*از آلبوم بعدی ات چه خبر؟ «حامد بهداد»ای، «کارلوس سانتانا»ای در آلبوم جدیدت حضور ندارد؟!

آلبوم بعدی ام هنوز به این مرحله نرسیده که درمورد استفاده از چهره های سینما در آن دقیق شوم. فعلا در مرحله تولید است و به استفاده از چهره ها فکر نکرده ام.

*ظاهرا اختلافاتی که با یغما گلرویی داشتی حل شده و شنیده می شود در آلبوم جدیدت با او همکاری خواهی کرد. صحت دارد؟

از همان اولش هم مشکلی نبوده و نیست. مشغول بعضی کارها هستیم و باید ببینیم اگر شرایط مهیا شد، روی این قضیه هم فکر کنیم. با یغما مشکلی ندارم!

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید