مسیر سبز
مسیر سبز

رمزگشایی به سبک فردوسی پور هفت صبح: عادل فردوسی پور

رمزگشایی به سبک فردوسی پور 
 هفت صبح: عادل فردوسی پور

رمزگشایی به سبک فردوسی پور
هفت صبح: عادل فردوسی پور در شبی که احمد رسولی نژاد (رییس هیات مدیره استقلال) به بهانه دیگر روی خط برنامه 90 آمده بود، وی در شرایطی قرار داد که بپذیرد: «او معرف حسین علوی به استقلال بوده است».

عادل که در این برنامه از "پژمان منتظری" دعوت کرده بود، به یکباره از کاپیتان سوم استقلال پرسید: «حالا خداییش این حسین علوی در حد استقلال است؟» که پژمان با خنده گفت: «آنجا نوشته بودی علوی، خدا، خدا می کردم نپرسی؟ حالا خداییش باید جواب بدهم؟... نه در حد استقلال نیست اما بچه خیلی خوبی است و جای پیشرفت هم دارد.»دقایقی بعد از آن، عادل یکباره از رسولی نژاد که روی خط آمده بود تا درباره شوخی فتح الله زاده (که گفته بود او و دو عضو دیگر هیات مدیره استقلال چیزی از فوتبال نمی دانند) سخن بگوید، پرسید: «یک سوال هم دارم که دوست دارم خداییش راستش را بگویید؛ شما علوی را توصیه کردید؟»

معاون وزیر ورزش هم در پاسخ گفت: «من معاون پارلمانی هستم و خیلی از نمایندگان مجلس دوست دارند بچه های شان فوتبال بازی کنند و خیلی ها هم فرزندان شان را به من معرفی می کنند. همین حالا بیش از هشت نماینده مجلس جدیدی که هنوز شروع به کار هم نکرده از من خواستند تا فرزندان شان را به تیم ها معرفی کنم. من هم وقتی چنین درخواست هایی می رسد آنها را به جواد زرینچه می دهم تا در کادر فنی مطرح شود. این آقای علوی را هم انگار آقای مظلومی می شناختند و برداشته بودند. من 200 نفر را تا به حال معرفی کردم.»در همین حال بود که ناگهان عادل گفت: «یعنی هرکسی را نماینده بانفوذی معرفی کند باید به استقلال آورد، پس حق بچه های فقیر چه می شود؟»

این گفته سبب ناراحتی معاون وزیر شد و گفت: «من برای بحث دیگری روی خط آمده بودم، شما مدام از آنتن برنامه ات برای تخریب من استفاده می کنی. من چه نقشی داشتم، بازیکنی را معرفی کردم، خیلی ها را من گفتم، چطور از این 200 نفر فقط یکی به تیم اضافه شده. بروید از خود مظلومی بپرسید آیا من توصیه ای کردم یا فشاری آوردم...»

و اینگونه عادل فردوسی پور انگار به هدفی که یک نیم فصل دنبالش می گشت رسید و سرانجام از قصه پیوستن حسین علوی به استقلال رازگشایی کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید