هر روز!
هر روز!

رنگ موهای پیشنهادی فصل تابستان رنگ موهای پیشنهادی فصل تابستان

رنگ موهای پیشنهادی فصل تابستان رنگ موهای پیشنهادی فصل تابستان

رنگ موهای پیشنهادی فصل تابستان
رنگ موهای پیشنهادی فصل تابستان
رنگ موهای پیشنهادی فصل تابستان : رنگ موهای پیشنهادی فصل تابستان
: رنگ موهای پیشنهادی فصل تابستان
به گزارش : در فصل تابستان موهایتان را بلوند کنید
اختصاصی: 
در هر فصل رنگ مویی مد می شود که البته انتخاب رنگ برای فصل ها در هر سال متفاوت است . مثلا در یک سال رنگ دودی مد می شود و در یک سال رنگ زیتونی . البته علاوه بر رنگ ترکیب آن نیز اهمیت دارد و توصیه می کنیم رنگ های روشن را به آرایشگر بسپارید زیرا نیاز به دکلره دارند .
 
رنگ موی بلوند عسلی
اگر نمی خواهید موهایتان خیلی روشن شود به شما رنگ های عسلی را پیشنهاد می کنیم. رنگ بلوند عسلی یک رنگ تیره است که به بیشتر پوست ها می آید. خصوصا اگر پوست سرد و چشم های روشنی دارید این رنگ را انتخاب کنید . اگر می خواهید موهایتان را عسلی کنید باید ابتدا دکلره کنید تا رنگ زیبایی خود را نشان دهد .

رنگ موی عسلی گرم
برای این رنگ باید با دکلره موهایتان را تا پایه 8 برسانید. سپس بلوند شکلاتی متوسط را با بلوند طلایی و دو سانت بلوند متوسط مخلوط  کنید و با اکسیدان 6 درصد روی موهایتان بگذارید.
 
رنگ موی خرمایی
اگر موهایتان تیره رنگ است می توانید از رنگ موی خرمایی استفاده کنید . این رنگ برای خانم هایی که پوست سبزه دارند توصیه می شود . بهتر است که این رنگ را لای موهایتان بزنید و تمام مو را رنگ نکنید . با هاشور زدن رنگ خرمایی در کنار رنگ طبیعی موهایتان تیره و روشن می شود .
نباید ریشه موهایتان را رنگ کنید تا موهایی تیره و روشن داشته باشید .
برای این که موهایتان را هاشور خرمایی رنگ بزنید باید رنگی بین پایه های چهار یا پنج و یا شش انتخاب کنید . اگر خودتان رنگ دانه های زیرین قرمز دارید از رنگ های دسته C یا M انتخاب کنید تا قرمزی  موهایتان پوشیده شود .
 
رنگ موی بلوند روشن
یکی از رنگ های مناسب برای فصل تابستان رنگ بلوند است که برای خانم هایی با پوست روشن بسیار مناسب است . اگر می خواهید پوست تان را برنزه کنیداز این رنگ  استفاده نکنید زیرا با این رنگ زیبایی چندانی نخواهید داشت .
برای روشن کردن موها نباید سایه رنگ بیش از حد سفید و خاکستری شود چون سن را بالا نشان می دهد . اگر با این رنگ به استخر بروید ممکن است در اثر مواد شیمیایی سبز رنگ شود که می توانید با استفاده از شامپوی براق کننده با رنگ های قرمز یا طلایی  این مشکل را حل کنید .
 
رنگ موی بلوند دودی
برای این که موهایتان را بلوند دودی کنید دکلره کنید و موها را به پایه 9 برسانید . سپس 3/2 تیوپ رنگ C6 یا C7 را با 3/1 واریاسیون دودی مخلوط کنید و سپس اکسیدان 6 درصد بزنید و موهایتان را به این رنگ در آورید .
 
رنگ موی قرمز تیره
رنگ قرمز تیره رنگی مناسب برای فصل تابستان است که به رنگ مسی نزدیک است . اگر پوست تان روشن است از رنگ قرمز استفاده نکنید زیرا در این صورت صورت تان ورم کرده نشان داده می شود .
اما اگر پوست سبزه ای دارید که به زردی می زند رنگ قرمز به صورت تان زیبایی می دهد خصوصا اگر از های لایت این رنگ استفاده کنید .
اگر می خواهید از رنگ قرمز برای موهایتان استفاده کنید باید کمتر آن ها را بشویید ، حداقل دو بار در هفته برای شست و شوی موها کافی است . اگر موهایتان خیلی چرب و نازک است سه بار در هفته بشویید و با آب ولرم آب بکشید . اصلا نباید از آب داغ استفاده کنید .
برای این رنگ باید 10 سانت بلوند قرمز تیره یعنی RF  یا R را با دو سانت واریاسیون قرمز و اکسیداان 6 درصد مخلوط کنید و روی موهایتان بگذارید .
 
رنگ موی فانتزی
در فصل تابستان بهتر است از رنگ موی فانتزی استفاده کنید اما برای این منظور باید به چند نکته توجه کنید .
 
رنگ موی فانتزی نقره ای – یخی
باید برای این رنگ 10 سانت بلوند نقره ای یعنی C9 را با سه سانت واریاسیون نقره ای و 3 سانت واریاسیون خاکستری و اکسیدان 6 درصد مخلوط کنید و روی  موهایتان بگذارید .
 
توصیه هایی برای رنگ کردن موهای سفید
برای رنگ  کردن موهای سفید باید رنگی را انتخاب کنید که از موهای خودتان تیره تر باشد . البته اگر موهایتان سفید است و رشد زیادی دارد باید از رنگ های روشن استفاده کنید زیرا با رشد موهای سفید کمتر مشخص می شود .
اگر موهای سفید تان خیلی زبر است باید قبل از رنگ کردن آنها را نرم کنید . قبل از گذاشتن رنگ موهایتان با خشک باشد و اگر روی موی خیس و نم دار رنگ بگذارید نتیجه مطلوبی به دست نمی آید .
موهای سفید حاشیه سر خیلی مقاوم هستند و باید ابتدا این ناحیه را رنگ کنید و بعد از اتمام رنگ دوباره این ناحیه را رنگ بگذارید . به احتمال زیاد باید از تن تیره تر در این ناحیه استفاده کنید .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید