افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
مجیک نیوز
مهربونمهربون
مجیک نیوز
Samsung-Galaxy-A-2018-series-rumored.jpg

رنگ گوشی های سری A مدل ۲۰۱۸ سامسونگ

بتازگی اطلاعاتی از رنگ گوشی های سری A مدل ۲۰۱۸ سامسونگ که در واقع جزء گوشی‌های متوسط این کمپانی هستند به دست ما رسیده است.هرچه به زمان ارائه گوشی های سری A مدل ۲۰۱۸ سامسونگ نزدیک‌تر می‌شویم حدس و گمانه زنی ها در این باره آغاز و نقل محفل اکثر خبرگزاری ها می شود.
یکی از این شایعات توسط Roland Quandt توییت شده که در آن به رنگ این گوشی ها پرداخته که گفته ارائه ی سری A گوشی های سامسونگ با رنگ های مشکی طلایی و خاکستری ارکیده خواهد بود.
این توییت و شایعه ی گفته شده جنبه ی رسمی ندارد هرچند قبل از این هم خبرهایی در مورد رنگ های گوشی گلکسی سری A به بیرون درز پیدا کرده بود و اکثر خبرگزاری ها اعلام کرده بودند که این گوشی با رنگ‌های گفته شده رونمایی خواهد شد.
رنگهایی که اکثر سازندگان گوشی های هوشمند استفاده می‌کنند مشکی و طلایی میباشد و همانطور که می‌دانید مدل های گلکسی A۳ و گلکسی A۵ و گلکسی A۷ که گوشی‌های ۲۰۱۷ سامسونگ هستند با همین رنگ ها در بازار ارائه شده اند یعنی رنگ های مشکی و طلایی.اما در مورد رنگ خاکستری ارکیده این را بگویم که تنها در گوشی های هوشمند با قیمت بالای سال ۲۰۱۷ سامسونگ مثل گلکسی نوت ۸ و گلکسی اس ۸ مشاهده شده است.

شایعه ی دیگر در مورد نمایشگر گوشی های سری A مدل ۲۰۱۸ می باشد که نشان از تجهیز این گوشی به صفحه نمایش با حاشیه بسیار باریک با تکنولوژی به کار رفته در گوشی های رده بالای سامسونگ می‌دهد.کمپانی سامسونگ از این گوشی به نام samsung Galaxy A8 2018 پرده برداری خواهد کرد پس استفاده از رنگ های موبایل های رده متوسط نسل قبل این کمپانی دور از انتظار نیست.

منبع :
http://magicnews.ir/2018-color-of-a-series-phones/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید