مسیر سبز
مسیر سبز

روایت متفاوت دانیال عبادی از «معراجی‌ها» خبرگزاری مهر: دانیال

روایت متفاوت دانیال عبادی از «معراجی‌ها» 
 خبرگزاری مهر: دانیال

روایت متفاوت دانیال عبادی از «معراجی‌ها»
خبرگزاری مهر:  دانیال عبادی جوانی و میانسالی را برای اولین بار با بازی در فیلم در حال اکران «معراجی‌ها» تجربه کرد.

دانیال عبادی بازیگر سینما و تلویزیون با بیان این که بازی در فیلم سینمایی «معراجی ها» یک تجربه جالب برای او بوده است، گفت: زمانیکه قرار شد پروژه «معراجی ها» نسخه سینمایی هم داشته باشد، پیشنهاد بازی در آن به من شد. نقشی که قرار بود بازی کنم برایم جذابیت داشت و نسبت به سایر نقش هایم متفاوت بود و همین باعث شد تا بازی در این فیلم را قبول کنم.وی ادامه داد: در «معراجی ها» نقش خسرو را بازی کردم. خسرو را هم در جوانی و هم در میانسالی می بینیم که البته گریم متفاوتی هم دارم. تا به حال چنین نقشی را تجربه نکرده بودم و دوست داشتم در چنین نقش هایی بازی کنم که در دو مقطع زمانی اتفاق می افتد، به همین دلیل این نقش برای من جذابیت های بسیاری داشت.  

بازیگر سریال «راستش را بگو» ادامه داد: در زمان جنگ کودک بودم و زیاد با فضای جنگ آشنا نبودم اما قبل از «معراجی ها» یک کار دیگری انجام داده بودم که بواسطه آن با فضای جنگ آشنا شدم.

وی درباره همکاریش با مسعود ده‌نمکی گفت: ده نمکی هم مثل همه کارگردان ها منتقد، موافق و مخالف دارد. او به لحاظ فروش بالای فیلم هایش همیشه مورد توجه قرار گرفته است. مخاطبان هم دوست دارند تا چنین آثاری را ببینند. من هم مانند همه مردم فیلم های او را دنبال می کردم، مسئله این جاست که موافقان و مخالفان ده نمکی همیشه فیلم های او را دیده اند.

عبادی در پایان گفت: از آنجایی که بخشی از «معراجی ها» که من در آن بازی کرده ام از بخش های اصلی فیلم است، دوستان گفتند که نمی شود این بخش را از سریال جدا کرد و به همین ترتیب من در نسخه سریالی کار هم هستم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید