مسیر سبز
مسیر سبز

روزهای شلوغ باشگاه پرسپولیس ایسنا: باشگاه پرسپولیس مثل روزهای

روزهای شلوغ باشگاه پرسپولیس
ایسنا: باشگاه پرسپولیس مثل روزهای گذشته شلوغ و پر رفت و آمد است.

روز چهارشنبه هم همچون روزهای غیرتعطیل در این هفته‌، باشگاه پرسپولیس شاهد رفت و آمدهای متعددی بود.

محمد نوری برای چندمین بار در باشگاه پرسپولیس حضور یافت تا درباره بحث مطالباتش از باشگاه با مسئولان صحبت کند. به نظر می‌رسد چک‌های نوری که با امضای سعید شیرینی داده شده برای این بازیکن مشکل ساز شده و بخش زیادی از قرارداد فصل خود را دریافت نکرده است.

مدیر برنامه‌های رضا حقیقی بار دیگر برای حل مشکل این بازیکن و بدهی 150 میلیونی‌اش به یک فرد حقیقی که بابت ماشین بدون سند بوده و باعث شده حکم جلبش صادر شود در باشگاه حاضر شد تا با رحیمی مذاکره کند. اما در حالی که مدیر برنامه‌های حقیقی و فردی که از این بازیکن طلب داشته و حکم جلبش را گرفته است، در مقابل باشگاه حاضر بودند به دلیل غیبت رحیمی در باشگاه این نشست به زمان دیگری موکول شد تا مشکل ها‌فبک ملی‌پوش پرسپولیس هم‌چنان پابرجا باشد.

رحیمی از ساعتی پیش برای حضور در یک جلسه به وزارت ورزش و جوانان رفته است. در روزهای گذشته حضور طلبکاران متعدد از سال‌های قبل باعث شده ساختمان واقع در شیخ بهایی هر روز شلوغ باشد و مسئولان باشگاه هم از این وضعیت به نوعی آشفته‌ شده‌اند؛ چرا که استیلی روز گذشته در گفت و گو با ایسنا، گفته بود که با توجه به واریز مقداری پول به حساب باشگاه همه طلبکار‌ها در این چند سال به دنبال پول خود هستند اما نمی‌شود در یک مدت زمان کوتاه بدهی آنها را تسویه کرد. بعضی از طلبکاران رسیدی هم ندارند که باشگاه بداند طلب‌شان چگونه و مربوط به چه زمانی بوده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید