هر روز!
هر روز!

روز ابقا، روز اخراج و روز تصمیمات مبهم : روز

روز ابقا، روز اخراج و روز تصمیمات مبهم : روز

روز ابقا، روز اخراج و روز تصمیمات مبهم
: روز ابقا، روز اخراج و روز تصمیمات مبهم
36 ساعت بعد از انتشار بیانیه باشگاه استقلال مبنی بر انجام جلسه هیات مدیره و تصمیم گیری درباره آینده باشگاه، این باشگاه پرطرفدار روز پرخبری را پشت سر گذاشت.
به گزارش : به گزارش "ورزش سه"، اگر هوادار باشگاه استقلال بوده باشید، امروز مشتری وب سایت ها، خبرگزاری ها، کانال های تلگرامی و رادیو و تلویزیون بوده اید اما در روزی که به نظر می رسید یک خبر بسیار مهم مایه بحث اصلی طرفداران باشد، سمت و سوی خبرها به جای دیگری رفت؛ جایی که هیچ کس تصورش را نداشت. سناریوی این روز خاص در نیمه شب گذشته رقم خورد، زمانی که جراحی و ترمیم به جای اخراج در ذهن مدیرعامل استقلال به عنوان تصمیم نهایی نقش بست.
اما امروز چه اتفاقاتی رخ داد؟ بد نیست ماجراهای صبح، اخبار، شایعات، تحلیل ها و توییت ها را کنار هم بگذاریم و مرور کنیم و ببینیم داستان از کجا به کجا رسید.
9:00 ـ پیامکی به مجتبی جباری و مهدی رحمتی ارسال می شود که از آنها خواسته شده برای جلسه هیات مدیره در باشگاه حضور پیدا کنند.
9:20 ـ روزنامه نگاران ورزشی تازه در محل کار خود مستقرند و بحث درباره استقلال آغاز می شود. امروز تصور جمعی، بر اخراج علیرضا منصوریان است.
9:25 ـ شایعه ای در کانال های تلگرامی پیچیده شده مبنی بر اینکه باتوجه به وام دریافتی سرمربی استقلال از موسسه کوثر، تصمیمی برای برکناری وی گرفته نخواهد شد.
10:00 ـ اعضای هیات مدیره استقلال همچنان به تلفن های پرتعداد خبرنگاران پاسخ نمی دهند.
10:20 ـ بحث درباره لزوم یا عدم لزوم ورود نمایندگان مجلس شهر تهران به این بحث و سوال از وزیر ورزش داغ است. عده ای عقیده دارند مجلس به کلی نباید وارد این بحث شود و عده ای دیگر عقیده دارند باتوجه به پروسه انتخاب وزیر و رای اعتماد مجلس باید سلطانی فر را بابت اتفاقات مدیریتی استقلال مورد سوال قرار دهد.
11:00 ـ از هتل المپیک خبر می رسد علیرضا منصوریان و دستیارانش جلسه ای را برگزار کرده اند. بازیکنان پرسپولیس در لابی هستند که سرمربی استقلال را می بینند.
11:15 ـ جراحی به جای اخراج؛ گفته می شود این تصمیم نهایی مدیرعامل استقلال است.
11:40 ـ علیرضا منصوریان هتل المپیک را به مقصد زمین شماره 2 ترک می کند.
12:00 ـ مجتبی جباری و مهدی رحمتی برای انجام جلسه وارد باشگاه استقلال می شوند. باهوش ترها حدس می زنند باشگاه قصد دارد با آنها قطع همکاری کند.
12:05 ـ علی چینی در جمع دستیاران منصوریان در تمرین نیست، آیا او کنار گذاشته شده؟
12:10 ـ رضا افتخاری در کمال تعجب باشگاه را ترک می کند. جباری و رحمتی در حالی در باشگاه هستند که هیچ مدیری در این مکان حضور ندارد. آیا او از رو در رویی با این دو هراس دارد؟
12:23 ـ به جباری و رحمتی گفته می شود فعلا حق حضور در تمرین را ندارند ظاهرا این خبر در دبیرخانه باشگاه به این دو داده می شود. این دو متعجب و شوکه اند. متعجب از اینکه چرا هیچ مدیری در باشگاه نیست، جباری می گوید: چطور ممکن است یک باشگاه به بزرگی استقلال چنین رفتاری با دو ستاره اش داشته باشد.
12:34 ـ بازارگمانه زنی ها داغ است. خبرنگاران مقابل باشگاه ایستاده اند و اخبار متفاوتی از منابع مختلف در کانال های تلگرامی شی یر می شود.
12:40 ـ گفته می شود تصمیم نهایی بر ابقای منصوریان است و هیات مدیره آن را ساعتی بعد اعلام می کند.
12:42 ـ والیبال ایران برای اولین بار به یک مدال جهانی می رسد اما حجم اخبار باشگاه استقلال آنقدر بالاست که حواس همه را پرت کرده.
12:50 ـ از رحمتی و جباری هنوز خبری نیست؛ آنها منتظرند حکم اخراج را به صورت رسمی از باشگاه دریافت کنند. نکته عجیب این است که جباری برخلاف همیشه حداقل در ظاهر با ژست حمایت از سرمربی از منصوریان دفاع می کرد. سوالی که برای همه پیش آمده این است که چرا او؟
13:00 ـ عده ای از خبرنگاران عقیده دارند که جدایی به سود رحمتی و جباری است و این دو در هفته های آینده به جمع بازیکنان اضافه خواهند شد ...
13:30 ـ بعد از انتشار اخبار غیررسمی در مورد اخراج مهدی رحمتی و مجتبی جباری کم کم سروکله تعدادی از هواداران هم پیدا می شود. آنها با نگرانی در مورد تصمیم عجیب علیرضا منصوریان صحبت می کنند و می گویند بازیکنانی که اصلا در بازی با پارس جم حضور نداشتند چطور می توانند مقصر شکست باشند؟
13:53 ـ در این ساعت اول مجتبی جباری از در باشگاه بیرون می آید و با چهره ای کاملا آرام می پذیرد که پاسخ خبرنگاران را بدهد. مهدی رحمتی که چند دقیقه بعد از باشگاه خارج شد او هم در کنار جباری ایستاد اما بیشتر از اینکه صحبت کند حرف های هم تیمی خود را تایید می کرد.
 
13:55 ـ حرف های مجتبی جباری حاوی یک نکته ویژه بود، او مدام می گفت خودش هم هنوز نمی داند چرا چنین تصمیمی در مورد آنها گرفته شده است اما با ژستی مطمئن اعلام کرد که هرگز کار باشگاه را بی پاسخ نخواهد گذاشت.
14:00 ـ مجتبی جباری و مهدی رحمتی دقایقی نسبتا طولانی پاسخ خبرنگاران را دادند اما نکته ای که مبهم بود این بود که آنها نه حاضر شدند اظهارنظر روشنی درباره رفتار علیرضا منصوریان انجام بدهند و همه چیز را به آینده موکول کردند.
14:05 ـ نکته جالب کنار گذاشته شدن مهدی رحمتی و مجتبی جباری خونسردی بیش از حد آنها بود. مهدی رحمتی که معمولا با چهره ای جدی در تمرینات شرکت می کند امروز کاملا چهره ای بشاش داشت و مدام با خبرنگاران و هواداران حاضر شوخی می کرد.
14:15 ـ علی چینی در گفت وگو با ورزش سه اعلام کرد اخراج نشده است و به خاطر بیماری در تمرین امروز حضور نداشته.
14:16 ـ از مقامات بالای سیاسی درباره چگونگی انتخاب افتخاری به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال س

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید