هر روز!
هر روز!

روشهای خانگی برای پروتز لب : روشهای خانگی برای پروتز

روشهای خانگی برای پروتز لب : روشهای خانگی برای پروتز

روشهای خانگی برای پروتز لب
: روشهای خانگی برای پروتز لب
شاید پروتز لب ها از شایع ترین اعمال جراحی زیبایی این روزها باشد، اما این باعث نمی شود باور کنیم این عمل، هیچ آسیب و زیانی به همراه ندارد. اگر لب های برجسته و نرم می خواهید، تنها راهش پروتز نیست. راهنمای «» را بخوانید تا شما را با روش هایی کاملاً طبیعی آشنا کنیم.
به گزارش : لب هایی نرم و برجسته می تواند بهترین ویژگی چهره شما باشد. یک اسکراب خوب و پس ازآن یک رُژ لب حجم دهنده مطبوع، تمام چیزی است که برای داشتن چهره ای زیبا و سالم به آن نیازدارید. اما با وجود این که ممکن است اسکراب ها و حجم دهنده هایی که در تبلیغات می بینیم موثر باشند، اغلب قیمت هایی نامعقول دارند و با ترکیبات مشکوک و قابل تأملی ساخته می شوند که ممکن است دوست نداشته باشید برای لب های تان ازآن استفاده کنید. راه بهتراین است که خودتان با موادی که درآشپزخانه دارید، از جمله دارچین و انواع روغن، اسکراب ها و حجم دهنده های طبیعی درست کنید.

مواد لازم برای برجسته کردن لب
یک مسواک نرم ظرف برای مخلوط کردن مواد چند تکه پنبه آرایشی روغن، برای مثال روغن زیتون، نارگیل یا آووکادو شکریا جوش شیرین (برای اسکراب کردن) دارچین روغن برگ دارچین (اختیاری)

شاید بپرسید چرادارچین؟ دارچین جریان خون را در لب های تان تحریک می کند که باعث تورمی خفیف، قرمزی و سوزش و خارش می شود. این موضوع لب های شما را برای چند ساعت برجسته می کند. روش بی خطری است، اما نباید در استفاده از آن زیاده روی کنید.

-اسکراب لب: یک قاشق چای خوری روغن را با شکر یا جوش شیرین مخلوط کنید. مقداری از مخلوط را با مسواک تان بردارید و به آرامی روی لب های تان بکشید تا سلول های مرده برداشته شوند. سپس اسکراب را با یک تکه پنبه نمناک پاک کنید.
-حجم دهنده لب: یک قاشق چای خوری روغن را با دارچین آن قدرمخلوط کنید تا خمیری شود. آن را با دست روی لب های تان بزنید و تا زمانی که احساس سوزش و خارش کردید ماساژدهید. حداکثر ده دقیقه صبرکنید سپس با پنبه خمیر را آرام ازروی لب های تان پاک کنید. ازاین روش با نرم کننده لب مورد علاقه تان استفاده کنید.

-حجم دهنده براق لب: اگر دوست دارید ازبرق لبِ حجم دهنده استفاده کنید، مقدارکمی برق لب روی دست تان بریزیدویک قطره روغن برگ دارچین به آن اضافه کنید. این ترکیب دقیقاً همان تأثیررا دارد!

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید