هر روز!
هر روز!

ریدلی اسکات برای دنباله ی بیگانه ، یک سه گانه می

ریدلی اسکات برای دنباله ی بیگانه ، یک سه گانه می

ریدلی اسکات برای دنباله ی بیگانه ، یک سه گانه می سازد
: ریدلی اسکات برای دنباله ی بیگانه ، یک سه گانه می سازد
فیلم Alien: Covenant که ریدلی اسکات قصد ساخت آن را اعلام کرده بود، اولین قسمت یک سه گانه برای دنباله ی فیلم بیگانه خواهد بود.
به گزارش واقعا تعجب کردم وقتی هیچ کس نپرسید بیگانه از کجا آمد، چه کسی آن را به وجود آورد و چرا؟
ریدلی اسکات دوست ندارد برای فیلم هایش دنباله بسازد، اما این قانون را با ساخت فیلم های پرومتئوس و «بلید رانر 2» شکست. به نظر می رسد که این کارگردان افسانه ای تصمیم گرفته تا می تواند فیلم های بیگانه بسازد. فیلم Alien: Covenant بر خلاف آنچه انتظار می رفت، دومین فیلم در سه گانه ی پیش درآمد بیگانه که با پرومتئوس شروع شد نخواهد بود. درواقع این فیلم آغازگر یک سه گانه خواهد بود.
اسکات در یک رویداد مطبوعاتی در سیدنی گفت که “من پرومتئوس را به خاطر نمی ام در بیگانه ساختم. من فقط یک فیلم ساخته بودم چون اهل ساخت دنباله نیستم. اما واقعا تعجب کردم وقتی هیچ کس نپرسید بیگانه از کجا آمد، چه کسی آن را به وجود آورد و چرا؟ سوالاتی بسیار ساده که کسی برای جواب آنها کنجکاو نبود. به خاطر همین ایده ی پرومتئوس به ذهنم رسید که به این سوالات پاسخ داده است.”
این نکته را در نظر داشته باشید که اسکات کارگردانی است که به ساخت دنباله اعتقاد ندارد، اما حالا برای چهار فیلم برنامه ریزی می کند تا اشتباهات دیگر کارگردانان سازنده ی دنباله برای بیگانه را اصلاح کند. اسکات قبلا هم به این موضوع اشاره کرده بود و حالا به نظر می رسد می خواهد کارش را شروع کند. همچنین به این ترتیب، پروژه ی متوقف شده ی فیلم بیگانه ی Neill Blomkamp کارگردان «منطقه ی 9» تا اطلاع ثانوی در همین وضعیت باقی خواهد ماند.
ریدلی اسکات می گوید Alien: Covenant داستان بسیار پیچیده ای خواهد داشت و «نومی راپاس»، بازیگر نقش اصلی پرومتئوس حضور کمرنگی در فیلم خواهد داشت. اما «مایکل فاسبندر» در قالب یک نقش کلیدی باز خواهد گشت. قرار است فیلم برداری آن از خرداد ماه در استرالیا شروع شود. علیرغم اینکه پرومتئوس واکنش های متفاوتی را برانگیخت، اما شاید سه گانه ی جدید مورد استقبال قرار گیرد. چون در فضای امروزی سینما فیلم های علمی تخیلی طرف داران زیادی دارند.
منبع: THR

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید