هر روز!
هر روز!

ریدلی اسکات پرومتئوس 2 را تایید کرد : ریدلی اسکات

ریدلی اسکات پرومتئوس 2 را تایید کرد : ریدلی اسکات

ریدلی اسکات پرومتئوس 2 را تایید کرد
: ریدلی اسکات پرومتئوس 2 را تایید کرد
ریدلی اسکات، کارگردان مجموعه فیلم های «بیگانه» که علاقه ی ویژه ای به ساخت فیلم های علمی تخیلی دارد، نمی خواهد این ژانر را ترک کند. این کارگردان انگلیسی اخیرا در مصاحبه ای با مجله ی امپایر (Empire) صراحتا عنوان کرد که پروژه ی بعدی اش دنباله ی فیلم سینمایی پرومتئوس خواهد بود.
به گزارش ریدلی اسکات، کارگردان فیلم سینمایی پرومتئوس، در مصاحبه ای با امپایر، از ساخت قسمت دوم این مجموعه خبر داد.
فیلم پرومتئوس به عنوان پیش درآمد مجموعه ی بیگانه ساخته شده بود. البته گرچه این فیلم یک پیش درآمد بود، اما ایدئولوژی و اسطوره های خود را دنبال می کرد. داستان این فیلم مربوط به اواخر قرن بیست و یکم میلادی بوده و محوریت آن خدمه ی سفینه ی فضایی به نام پرومتئوس هستند. این سفینه ی فضایی در جست و جوی چگونگی پیدایش بشریت یک نقشه ی ستاره ای را دنبال می کند که در میان عتیقه های فرهنگ های باستانی زمین کشف شده بود. این خدمه به جهان دوردستی می رسند و با تهدیدی مواجه می شود که می تواند منجر به انقراض نسل بشر شود.
گرچه درون مایه ی این فیلم بازخوردهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت نکرد، اما فروش خوبی داشت و با موفقیت مالی رو به رو شد. خبر پرومتئوس 2 برای طرف داران این مجموعه که سال هاست منتظر بازگشت اسکات به این جهان هستند، خبر بسیار هیجان انگیزی است.
منبع: The Verge

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید