مسیر سبز
مسیر سبز

زمان آغاز پیش‌ فروش بلیت قطارهای نوروزی خبرگزاری ایسنا: دهه

زمان آغاز پیش‌ فروش بلیت قطارهای نوروزی
خبرگزاری ایسنا: دهه اول اسفندماه پیش‌فروش بلیت قطارهای نورزی آغاز می‌شود.

بلیت قطارهای نوروزی مربوط به بازه زمانی 24 اسفندماه سال جاری تا پایان تعطیلات نوروز 92، هفته اول اسفند ماه پیش‌فروش می‌شود.

مدیر روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران با اعلام این مطلب به ایسنا گفت: در حال حاضر تمام شرکت‌های مسافری ریلی به جز شرکت رجاء پیش‌فروش بلیت خود را تا 23 اسفند را آغاز کرده‌اند.

به گفته وی به دلیل آنکه در پیش‌فروش قبلی، شرکت رجاء با تاخیر دو - سه روزه نسبت به دیگر شرکت‌ها اقدام به پیش‌فروش بلیت کرد در این دوره نیز با همین تاخیر، پیش‌فروش بلیت قطارهای مسافری رجاء انجام می‌شود.

سکری تاکید کرد: به این ترتیب طی یکی - دو روز آینده آغاز پیش‌فروش بلیت شرکت قطار مسافری رجاء تا تاریخ 23 اسفند ماه اعلام می‌شود.

برای نوروز 92 شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران تدابیر خاصی اندیشیده است تا بیشترین سرویس با حداقل نارضایتی برای مسافران در ابتدای سال جدید میسر شود.

پیک سفرهای ریلی نوروزی از 24 اسفند‌ماه شروع می‌شود و تا 15 فروردین‌ماه ادامه دارد.

غضنفر فولادی - سرپرست بخش مسافری راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران - درباره اقدامات این شرکت برای نوروز پیش رو گفت: 80 واگن جدید برای نوروز 92 به ناوگان ریلی کشور افزوده شده و صندلی‌های قطار نسبت به نوروز 91 نیز 11 درصد بیشتر شده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید