مسیر سبز
مسیر سبز

زمان کنسرت شوالیه برای دختران «شین‌ آباد» روزنامه شرق: شوالیه

زمان کنسرت شوالیه برای دختران «شین‌ آباد»
روزنامه شرق: شوالیه آواز ایران با روی صحنه رفتن در تهران، بخشی از عواید کنسرت خود را به دختران آسیب‌دیده روستای شین‌آباد پیرانشهر اختصاص می‌دهد.

شهرام ناظری در پیامی به این مناسبت گفت: «همه ما در آستانه سال جدید تحصیلی و بازگشایی مدارس، به یاد دخترانی هستیم که در حادثه آتش‌سوزی مدرسه دخترانه روستای «شین‌آباد» پیرانشهر آسیب دیدند.

من هم به نوبه خود برای همدردی با این دختران روزهای 28 و 29شهریور روی صحنه می‌روم.» این کنسرت ساعت 21 روزهای 28 و 29 شهریور در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران (خیابان سئول) برپا می‌شود. در این کنسرت شماری از هنرمندان مطرح کشور هم حضور خواهند داشت.

 ناظری در این اجرا، قطعات خاطره‌انگیز و معروف خود همچون «ما درس سحر در ره میخانه نهادیم»، «یادگار دوست»، «اندک‌اندک جمع مستان می‌رسد»، «دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد»، «آتش در نیستان»، «الا یا ایها ساقی، ادرکاسا و ناولها/ که عشق آسان نمود اول، ولی افتاد مشکل‌ها»، بخشی از «لولیان» و «چه دانستم که این سودا مرا زین‌سان کند مجنون» را روی صحنه می‌برد.  همچنین بخشی از این کنسرت به موسیقی کردی اختصاص دارد. در این کنسرت گروه «مولوی» ناظری را همراهی خواهد کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید