مطالب جالب!
مطالب جالب!

زن 97 ساله شکارچی از زندگی شخصی خود میگوید! خانم

زن 97 ساله شکارچی از زندگی شخصی خود میگوید! 
 خانم

زن 97 ساله شکارچی از زندگی شخصی خود میگوید!
خانم کتی واتسون ۹۷ ساله اهل کارولینای شمالی بیش از ۸۷ سال است که به شکار بوقلمون و خرگوش و گوزن می پرداخته است. این مادر بزرگ تفنگدار هر ساله در انتظار فصل شکار می نشیند. این خانم ۹۷ ساله که تا کنون سه بار ازدواج کرده است تا تولد ۸۰ سالگی اش موفق به شکار ۴۴ گوزن شده است ، او این روزها مهمترین سرگرمی او آموزش هرآنچه تاکنون آموخته است به نوه خواهرش است.   او در مصاحبه اش میگوید:بسیار خوشحالم که هنوز میتوانم کارم را ادامه دهم.این برای من باعث افتخار است که تا این سن دست از شکار برنداشته ام. کدام مردی میتواند تا این سن به شکار ادامه دهد. وی فرزند آخر خانواده ای ۱۳ نفری بود و شکار را از برادر بزرگترش آموخته است. او ادامه میدهد : یادم می آید از ۶ سالگی به جای بغل کردن عروسک ها به دنبال داشتن چاقوی شکار بودم.  

  اکثر اوقات با برادرم برای شکار میرفتم. در منطقه زندگی ما گوزن وجود نداشت و بیشتر مواقع شکار ما خرگوش و بوقلمون بود که برای شام و ناهار استفاده میکردیم. اما بعدها شکار گوزن هم به آن اضافه شد. درکنار شکار او چگونگی شکار بلدرچین را نیز آموزش میدهد اگرچه این روزها جمعیت این پرنده کوچک به شدت کاهش یافته است.  

به گزارش ایران ناز دردوران مدرسه او ورزشکار خوبی بود و به قدری خوب بسکتبال بازی میکرد که به تیم بسکتبال پسران مدرسه دعوت شده بود. او میگوید در کنار شکار به ماهیگیری نیز میپردازد و امیدوار است تا زمانیکه زنده است و میتواند همچنان به شکار که بزرگترین عشق زندگی اوست ادامه دهد.  

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید